Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA14 ani pe piață

DANIELLE MED CENTER SRL

CUI 29956915J2012003295402

BARBU LĂUTARU, bl. 21, sc. A, et. 8, ap. 33, București Sectorul 1, București

În 2025: cifra de afaceri 826 mii lei, profit net 121 mii lei, 1 angajați.

Despre DANIELLE MED CENTER SRL

DANIELLE MED CENTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2012 cu numărul J2012003295402 și codul unic de înregistrare (CUI) 29956915, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623). Firma are 14 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 826 mii lei (+16% față de 2024), un profit net de 121 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 201 mii lei la 826 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
29956915
Nr. Registrul Comerțului
J2012003295402
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 martie 2012
EUID
ROONRC.J2012003295402
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
09.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
826 mii lei

+16% față de 2024

Profit net
121 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
26 mii lei
Datorii
1,3 mil lei
Active totale
1,3 mil lei
Marjă netă
14,7%
Cifră / angajat
826 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Datorii de 98% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-250 mii0250 mii500 mii750 mii1 mil2016: cifra de afaceri 64.877 lei; pierdere netă 30.003 lei20162017: cifra de afaceri 129.053 lei; profit net 41.904 lei20172018: cifra de afaceri 121.641 lei; pierdere netă 26.793 lei20182019: cifra de afaceri 164.188 lei; profit net 6.721 lei20192020: cifra de afaceri 222.465 lei; profit net 62.165 lei20202021: cifra de afaceri 200.675 lei; pierdere netă 65.871 lei20212022: cifra de afaceri 301.992 lei; pierdere netă 122.374 lei20222023: cifra de afaceri 635.282 lei; profit net 3 lei20232024: cifra de afaceri 709.787 lei; profit net 61.100 lei20242025: cifra de afaceri 826.200 lei; profit net 121.339 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă65 mii129 mii122 mii164 mii222 mii201 mii302 mii635 mii710 mii826 mii
Venituri totale65 mii129 mii122 mii165 mii223 mii209 mii302 mii637 mii710 mii826 mii
Cheltuieli totale92 mii83 mii145 mii153 mii154 mii268 mii415 mii633 mii631 mii683 mii
Profit / pierdere brută-27 mii46 mii-23 mii12 mii69 mii-60 mii-113 mii4.15779 mii143 mii
Profit / pierdere netă-30 mii42 mii-27 mii6.72162 mii-66 mii-122 mii361 mii121 mii
Număr mediu de angajați1111————11
Active imobilizate64 mii88 mii745 mii687 mii636 mii1,3 mil1,3 mil1,2 mil1,4 mil1,3 mil
Active circulante5571.0879.7707.77114 mii98 mii39 mii46 mii13 mii30 mii
din care stocuri————5.75029 mii26 mii——830
creanțe——1.041—1.027——14 mii7211.482
casa și conturi la bănci5571.0878.7297.7716.79269 mii13 mii32 mii12 mii27 mii
Cheltuieli în avans————182—————
Datorii95 mii77 mii769 mii703 mii596 mii1,4 mil1,4 mil1,4 mil1,5 mil1,3 mil
Capitaluri proprii-30 mii12 mii-15 mii-7.97154 mii-12 mii-156 mii-157 mii-96 mii26 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 483 din 2.403 în județul București și locul 1.899 din 10.349 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8623 – Activități de asistență stomatologică.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8623 – Activități de asistență stomatologică

  • 8621 Activități de asistență medicală generală
  • 8622 Activități de asistență medicală specializată
  • 8623 Activități de asistență stomatologică
  • 8691 Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
  • 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

Întrebări frecvente despre DANIELLE MED CENTER SRL

Care este CUI-ul firmei DANIELLE MED CENTER SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DANIELLE MED CENTER SRL este 29956915. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012003295402, iar codul EUID este ROONRC.J2012003295402.

Unde are sediul DANIELLE MED CENTER SRL?

Sediul social al firmei DANIELLE MED CENTER SRL este în BARBU LĂUTARU, bl. 21, sc. A, et. 8, ap. 33, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DANIELLE MED CENTER SRL?

Activitatea principală a firmei DANIELLE MED CENTER SRL este „Activități de asistență stomatologică”, cod CAEN 8623. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DANIELLE MED CENTER SRL?

DANIELLE MED CENTER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2012, deci are 14 ani de activitate.

Cum pot contacta firma DANIELLE MED CENTER SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0735 *** 690). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DANIELLE MED CENTER SRL?

În 2025, DANIELLE MED CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 826 mii lei și un profit net de 121 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DANIELLE MED CENTER SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, DANIELLE MED CENTER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.

Explorează