Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

DALINGO S.R.L.

CUI 52228452J2025056170002

Păulești, Sat Spinești, Comuna Vrâncioaia, Vrancea

În 2025: cifra de afaceri 6.965 lei, profit net 5.077 lei, 1 angajați.

Despre DALINGO S.R.L.

DALINGO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2025 cu numărul J2025056170002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52228452, cu sediul în Spinești (com. Vrâncioaia), județul Vrancea. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri, ocazionale” (cod CAEN 4932). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.965 lei, un profit net de 5.077 lei și 1 angajat (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 15 aprilie 2026.

Date de identificare

CUI
52228452
Nr. Registrul Comerțului
J2025056170002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
28 iulie 2025
EUID
ROONRC.J2025056170002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 15.04.2026

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.965 lei
Profit net
5.077 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
5.277 lei
Datorii
1.565 lei
Active totale
6.842 lei
Marjă netă
72,9%
Cifră / angajat
6.965 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 23% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.965
Venituri totale6.965
Cheltuieli totale944
Profit / pierdere brută6.021
Profit / pierdere netă5.077
Număr mediu de angajați1
Active circulante6.842
creanțe4.877
casa și conturi la bănci1.965
Datorii1.565
Capitaluri proprii5.277
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Vrancea

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4932 – Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

  • 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi
  • 5320 Alte activități poștale și de curier
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre DALINGO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei DALINGO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei DALINGO S.R.L. este 52228452, iar codul de TVA este RO52228452. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025056170002, iar codul EUID este ROONRC.J2025056170002.

Unde are sediul DALINGO S.R.L.?

Sediul social al firmei DALINGO S.R.L. este în Păulești, Sat Spinești, Comuna Vrâncioaia, Vrancea, Spinești (com. Vrâncioaia), județul Vrancea, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are DALINGO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei DALINGO S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri, ocazionale”, cod CAEN 4932. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată DALINGO S.R.L.?

DALINGO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 iulie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma DALINGO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 499). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are DALINGO S.R.L.?

În 2025, DALINGO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.965 lei și un profit net de 5.077 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este DALINGO S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. DALINGO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 aprilie 2026. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52228452

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează