Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

D.PLUS.D S.R.L.

CUI 51003567J2024047567001

DUNĂRII, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 3.783 lei, profit net 1.544 lei.

Despre D.PLUS.D S.R.L.

D.PLUS.D S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 decembrie 2024 cu numărul J2024047567001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51003567, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate” (cod CAEN 4775). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3.783 lei, un profit net de 1.544 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51003567
Nr. Registrul Comerțului
J2024047567001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
06 decembrie 2024
EUID
ROONRC.J2024047567001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
3.783 lei
Profit net
1.544 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.637 lei
Datorii
4.751 lei
Active totale
6.388 lei
Marjă netă
40,8%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 74% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă3.783
Venituri totale3.783
Cheltuieli totale1.952
Profit / pierdere brută1.831
Profit / pierdere netă1.544
Active circulante6.388
din care stocuri4.224
creanțe2.038
casa și conturi la bănci126
Datorii4.751
Capitaluri proprii1.637
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 106 din 113 în județul Ilfov și locul 1.230 din 1.275 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate.

Firme similare din județul Ilfov

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4775 – Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate

  • 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Întrebări frecvente despre D.PLUS.D S.R.L.

Care este CUI-ul firmei D.PLUS.D S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei D.PLUS.D S.R.L. este 51003567. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024047567001, iar codul EUID este ROONRC.J2024047567001.

Unde are sediul D.PLUS.D S.R.L.?

Sediul social al firmei D.PLUS.D S.R.L. este în DUNĂRII, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are D.PLUS.D S.R.L.?

Activitatea principală a firmei D.PLUS.D S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie, în magazine specializate”, cod CAEN 4775. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată D.PLUS.D S.R.L.?

D.PLUS.D S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 decembrie 2024, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma D.PLUS.D S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru D.PLUS.D S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Voluntari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are D.PLUS.D S.R.L.?

În 2025, D.PLUS.D S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.783 lei și un profit net de 1.544 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este D.PLUS.D S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, D.PLUS.D S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează