D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL
PUCHENI, et. 5, ap. 86, București Sectorul 5, București
În 2025: cifra de afaceri 35,6 mil lei, profit net 104 mii lei, 389 angajați.
Despre D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL
D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2022 cu numărul J2022010435407 și codul unic de înregistrare (CUI) 33969760, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de investigații și servicii private de protecție” (cod CAEN 8001). Firma are 4 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 35,6 mil lei (-2% față de 2024), un profit net de 104 mii lei și 389 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 20,6 mil lei la 35,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 16 octombrie 2015.
Date de identificare
- CUI
- 33969760
- Nr. Registrul Comerțului
- J2022010435407
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 iunie 2022
- EUID
- ROONRC.J2022010435407
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 16.10.2015
Organ fiscal competent: Direcţia Generală a Finanţelor Publice Municipiul Bucureşti
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 35,6 mil lei
- Profit net
- 104 mii lei
- Angajați (medie)
- 389
- Capitaluri proprii
- 113 mii lei
- Datorii
- 9,9 mil lei
- Active totale
- 10 mil lei
- Marjă netă
- 0,3%
- Cifră / angajat
- 91 mii lei
-2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 99% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 6,9 mil | 10,9 mil | 11,9 mil | 13,9 mil | 15,9 mil | 20,6 mil | 22,8 mil | 28,4 mil | 36,1 mil | 35,6 mil |
| Venituri totale | 6,9 mil | 11,3 mil | 12 mil | 14,2 mil | 16,1 mil | 20,6 mil | 22,8 mil | 29 mil | 36,5 mil | 35,8 mil |
| Cheltuieli totale | 6 mil | 10,1 mil | 11,3 mil | 12,6 mil | 15,1 mil | 18,1 mil | 21,9 mil | 28,1 mil | 35,9 mil | 35,7 mil |
| Profit / pierdere brută | 963 mii | 1,2 mil | 748 mii | 1,6 mil | 1 mil | 2,5 mil | 907 mii | 854 mii | 611 mii | 136 mii |
| Profit / pierdere netă | 806 mii | 1 mil | 617 mii | 1,3 mil | 891 mii | 2,2 mil | 775 mii | 718 mii | 511 mii | 104 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 13 | 15 | 43 | 62 | 114 | 129 | 417 | 381 | 389 |
| Active imobilizate | 574 mii | 1,2 mil | 1,1 mil | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,7 mil | 1,4 mil | 1,1 mil | 2,5 mil | 2,4 mil |
| Active circulante | 502 mii | 2 mil | 2,1 mil | 4,4 mil | 5,1 mil | 5,4 mil | 4,9 mil | 7,9 mil | 7,5 mil | 7,6 mil |
| din care stocuri | — | 42 mii | 320 mii | 501 mii | 740 mii | 857 mii | 769 mii | 2 mil | 1,4 mil | 1,1 mil |
| creanțe | 384 mii | 1,7 mil | 1,5 mil | 3,5 mil | 4 mil | 4,5 mil | 4 mil | 5,8 mil | 6 mil | 6,4 mil |
| casa și conturi la bănci | 117 mii | 175 mii | 266 mii | 401 mii | 340 mii | 124 mii | 158 mii | 194 mii | 103 mii | 89 mii |
| Cheltuieli în avans | — | 148 | — | 609 | 932 | 464 | 10 | 49 | — | 0 |
| Datorii | 261 mii | 2,1 mil | 2,6 mil | 4,2 mil | 5,7 mil | 5 mil | 5,5 mil | 8,3 mil | 9,5 mil | 9,9 mil |
| Venituri în avans | 9.280 | — | — | — | — | — | — | 0 | — | 0 |
| Capitaluri proprii | 806 mii | 1 mil | 617 mii | 1,3 mil | 892 mii | 2,2 mil | 788 mii | 727 mii | 520 mii | 113 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 30 din 317 în județul București și locul 46 din 1.084 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8001 – Activități de investigații și servicii private de protecție.
Firme similare din județul București
- TEAM GUARD SRL · București Sector 544,2 mil lei · 372 ang.
- P.S.G. ONE SRL · București Sector 540,8 mil lei · 572 ang.
- RO-ARMYSECURITY SA · București Sector 640,1 mil lei · 516 ang.
- CENTRUL RIVERGATE SRL · București Sector 438,7 mil lei · 263 ang.
- BGS SECURITY CONTROL SRL · București Sector 338,2 mil lei · 299 ang.
- T.B.G. SECURITY IMPEX SRL · București Sector 338,2 mil lei · 325 ang.
- ORION SECURITY SRL · București Sector 434,7 mil lei · 404 ang.
- INTERGUARD GROUP SRL · București Sector 628,6 mil lei · 321 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 01.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8001 – Activități de investigații și servicii private de protecție
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 8001 Activități de investigații și servicii private de protecție
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL
Care este CUI-ul firmei D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL este 33969760, iar codul de TVA este RO33969760. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2022010435407, iar codul EUID este ROONRC.J2022010435407.
Unde are sediul D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
Sediul social al firmei D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL este în PUCHENI, et. 5, ap. 86, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
Activitatea principală a firmei D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL este „Activități de investigații și servicii private de protecție”, cod CAEN 8001. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iunie 2022, deci are 4 ani de activitate.
Cum pot contacta firma D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 5 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL?
În 2025, D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL a raportat o cifră de afaceri de 35,6 mil lei și un profit net de 104 mii lei, cu 389 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL plătitoare de TVA?
Da. D.O. SECURITY GRUP PAZĂ ȘI PROTECȚIE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 16 octombrie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.