D & M SOLUTIONS NRA SRL
COSMONAUȚILOR, bl. H3, et. 4, ap. 17, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 144 mii lei, profit net 112 mii lei.
Despre D & M SOLUTIONS NRA SRL
D & M SOLUTIONS NRA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 mai 2017 cu numărul J35/1531/2017 și codul unic de înregistrare (CUI) 37483699, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Alte forme de învățământ n.c.a.” (cod CAEN 8559). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 144 mii lei (+26% față de 2024), un profit net de 112 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 17 mii lei la 144 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 37483699
- Nr. Registrul Comerțului
- J35/1531/2017
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 mai 2017
- EUID
- ROONRC.J35/1531/2017
- Cod poștal
- 300605
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 144 mii lei
- Profit net
- 112 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 113 mii lei
- Datorii
- 26 mii lei
- Active totale
- 139 mii lei
- Marjă netă
- 77,9%
+26% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 19% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 9.207 | 48 mii | 1.122 | 17 mii | 6.976 | 140 mii | 114 mii | 144 mii |
| Venituri totale | 0 | 9.207 | 48 mii | 1.122 | 17 mii | 6.976 | 140 mii | 114 mii | 144 mii |
| Cheltuieli totale | 1.258 | 5.352 | 18 mii | 2.450 | 9.293 | 6.504 | 13 mii | 24 mii | 11 mii |
| Profit / pierdere brută | -1.258 | 3.855 | 30 mii | -1.328 | 7.281 | 472 | 127 mii | 90 mii | 134 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.258 | 3.579 | 29 mii | -1.362 | 6.784 | 263 | 107 mii | 75 mii | 112 mii |
| Active imobilizate | 124 | 2.299 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 2.318 | 8.225 | 42 mii | 33 mii | 39 mii | 39 mii | 118 mii | 102 mii | 138 mii |
| din care stocuri | — | — | 282 | 282 | 282 | 282 | 282 | 282 | 282 |
| creanțe | 1.000 | 1.362 | 2.607 | 2.607 | 2.607 | 2.607 | 14 mii | 1 | 67 mii |
| casa și conturi la bănci | 1.318 | 6.863 | 39 mii | 30 mii | 36 mii | 37 mii | 103 mii | 102 mii | 71 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | 157 | 164 |
| Datorii | 3.500 | 7.803 | 9.983 | 2.375 | 1.410 | 2.073 | 12 mii | 26 mii | 26 mii |
| Capitaluri proprii | -1.058 | 2.721 | 32 mii | 30 mii | 37 mii | 37 mii | 105 mii | 76 mii | 113 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 240 din 465 în județul Timiș și locul 3.684 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a..
Firme similare din județul Timiș
- TINA UNGAR NAILART S.R.L. · Jdioara (com. Criciova)148 mii lei · 0 ang.
- AOD' S COACHING S.R.L. · Timișoara147 mii lei · 1 ang.
- CLARITY BI S.R.L. · Chișoda (com. Giroc)146 mii lei · 1 ang.
- RE-CREATIE AFTERSCHOOL S.R.L. · Moșnița Nouă146 mii lei · 1 ang.
- PAS WORLD SRL · Timișoara146 mii lei · 0 ang.
- SDRAVOBIZ S.R.L. · Giroc145 mii lei · 1 ang.
- GROWPATHS COACHING & CONSULTING S.R.L. · Timișoara145 mii lei · 0 ang.
- SELLIFICATION S.R.L. · Timișoara141 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8559 – Alte forme de învățământ n.c.a.
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre D & M SOLUTIONS NRA SRL
Care este CUI-ul firmei D & M SOLUTIONS NRA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei D & M SOLUTIONS NRA SRL este 37483699. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J35/1531/2017, iar codul EUID este ROONRC.J35/1531/2017.
Unde are sediul D & M SOLUTIONS NRA SRL?
Sediul social al firmei D & M SOLUTIONS NRA SRL este în COSMONAUȚILOR, bl. H3, et. 4, ap. 17, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300605, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are D & M SOLUTIONS NRA SRL?
Activitatea principală a firmei D & M SOLUTIONS NRA SRL este „Alte forme de învățământ n.c.a.”, cod CAEN 8559. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată D & M SOLUTIONS NRA SRL?
D & M SOLUTIONS NRA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 mai 2017, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma D & M SOLUTIONS NRA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 591). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are D & M SOLUTIONS NRA SRL?
În 2025, D & M SOLUTIONS NRA SRL a raportat o cifră de afaceri de 144 mii lei și un profit net de 112 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este D & M SOLUTIONS NRA SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, D & M SOLUTIONS NRA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.