D & L CO. SRL
BERCENI, București Sectorul 4, București
În 2025: cifra de afaceri 73 mii lei, pierdere netă 85 mii lei.
Despre D & L CO. SRL
D & L CO. SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2015 cu numărul J2015006515403 și codul unic de înregistrare (CUI) 13890717, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Depozitări” (cod CAEN 5210). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 73 mii lei (+2% față de 2024), o pierdere netă de 85 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a rămas relativ constantă (de la 71 mii lei la 73 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2001.
Date de identificare
- CUI
- 13890717
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015006515403
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 mai 2015
- EUID
- ROONRC.J2015006515403
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.06.2001
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 73 mii lei
- Pierdere netă
- 85 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 3,2 mil lei
- Datorii
- 8.785 lei
- Active totale
- 3,2 mil lei
- Marjă netă
- -117,3%
+2% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 65 mii | 66 mii | 67 mii | 68 mii | 70 mii | 71 mii | 71 mii | 72 mii | 72 mii | 73 mii |
| Venituri totale | 65 mii | 66 mii | 67 mii | 68 mii | 70 mii | 71 mii | 71 mii | 72 mii | 72 mii | 84 mii |
| Cheltuieli totale | 64 mii | 64 mii | 141 mii | 136 mii | 137 mii | 197 mii | 169 mii | 168 mii | 169 mii | 170 mii |
| Profit / pierdere brută | 266 | 2.211 | -74 mii | -68 mii | -67 mii | -126 mii | -97 mii | -96 mii | -97 mii | -85 mii |
| Profit / pierdere netă | -1.675 | 232 | -76 mii | -70 mii | -69 mii | -128 mii | -99 mii | -96 mii | -97 mii | -85 mii |
| Active imobilizate | 1,6 mil | 3,2 mil | 3,1 mil | 3 mil | 3,4 mil | 3,3 mil | 3,2 mil | 3,1 mil | 3,1 mil | 3 mil |
| Active circulante | 230 mii | 268 mii | 277 mii | 291 mii | 310 mii | 280 mii | 278 mii | 279 mii | 279 mii | 291 mii |
| creanțe | 226 mii | 266 mii | 276 mii | 290 mii | 310 mii | 278 mii | 278 mii | 278 mii | 278 mii | 277 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.399 | 1.455 | 1.007 | 1.501 | 140 | 1.100 | 777 | 742 | 1.443 | 14 mii |
| Datorii | 3.758 | 2.810 | 3.688 | 3.783 | 7.626 | 7.591 | 8.551 | 8.185 | 8.336 | 8.785 |
| Capitaluri proprii | 1,8 mil | 3,5 mil | 3,4 mil | 3,3 mil | 3,7 mil | 3,6 mil | 3,5 mil | 3,4 mil | 3,3 mil | 3,2 mil |
| din care capital subscris vărsat | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii | 10 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 55 din 60 în județul București și locul 359 din 440 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5210 – Depozitări.
Firme similare din județul București
- E2 URBAN STORAGE S.R.L. · București Sector 394 mii lei · 0 ang.
- CONFRIG SERV SRL · București Sector 283 mii lei · 0 ang.
- TOP MOVERS SRL · București Sector 280 mii lei · 0 ang.
- BIGVET4COWS S.R.L. · București Sector 649 mii lei · 0 ang.
- SERVICE ALCOPROD'S SRL · București Sector 524 mii lei · 0 ang.
- COMCEREAL ASSETS S.A. · București Sector 212 mii lei · 0 ang.
- ROAMA LOGISTIC S.R.L. · București Sector 32.545 lei · 0 ang.
- LGS PORT SRL · București Sector 21.600 lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5210 – Depozitări
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4633 Comerț cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor și grăsimilor comestibile
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
- 5210 Depozitări
- 5224 Manipulări
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 8292 Activități de ambalare
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre D & L CO. SRL
Care este CUI-ul firmei D & L CO. SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei D & L CO. SRL este 13890717, iar codul de TVA este RO13890717. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015006515403, iar codul EUID este ROONRC.J2015006515403.
Unde are sediul D & L CO. SRL?
Sediul social al firmei D & L CO. SRL este în BERCENI, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are D & L CO. SRL?
Activitatea principală a firmei D & L CO. SRL este „Depozitări”, cod CAEN 5210. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată D & L CO. SRL?
D & L CO. SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 mai 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma D & L CO. SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 448). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are D & L CO. SRL?
În 2025, D & L CO. SRL a raportat o cifră de afaceri de 73 mii lei și o pierdere netă de 85 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este D & L CO. SRL plătitoare de TVA?
Da. D & L CO. SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iunie 2001. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.