CRM ENVITRADE SRL
UNIRII, Municipiul Baia Mare, Maramureș
În 2025: cifra de afaceri 854 mii lei, profit net 439 mii lei, 5 angajați.
Despre CRM ENVITRADE SRL
CRM ENVITRADE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2015 cu numărul J24/652/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 34747729, cu sediul în Baia Mare, județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități de consultanță pentru afaceri și management” (cod CAEN 7022). Firma are 11 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 854 mii lei (+149% față de 2024), un profit net de 439 mii lei și 5 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 288 mii lei la 854 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022.
Date de identificare
- CUI
- 34747729
- Nr. Registrul Comerțului
- J24/652/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 iulie 2015
- EUID
- ROONRC.J24/652/2015
- Cod poștal
- 430271
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.09.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 854 mii lei
- Profit net
- 439 mii lei
- Angajați (medie)
- 5
- Capitaluri proprii
- 439 mii lei
- Datorii
- 55 mii lei
- Active totale
- 495 mii lei
- Marjă netă
- 51,4%
- Cifră / angajat
- 171 mii lei
+149% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 11% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 288 mii | 1,1 mil | 361 mii | 343 mii | 854 mii |
| Venituri totale | 288 mii | 1,1 mil | 398 mii | 359 mii | 872 mii |
| Cheltuieli totale | 100 mii | 273 mii | 265 mii | 312 mii | 349 mii |
| Profit / pierdere brută | 189 mii | 827 mii | 133 mii | 48 mii | 523 mii |
| Profit / pierdere netă | 186 mii | 816 mii | 114 mii | 40 mii | 439 mii |
| Număr mediu de angajați | 3 | 6 | 6 | 7 | 5 |
| Active imobilizate | 47 mii | 131 mii | 90 mii | 53 mii | 26 mii |
| Active circulante | 160 mii | 751 mii | 416 mii | 372 mii | 469 mii |
| creanțe | — | 0 | 5.718 | 990 | 281 mii |
| casa și conturi la bănci | 160 mii | 751 mii | 410 mii | 371 mii | 38 mii |
| Datorii | 21 mii | 65 mii | 32 mii | 28 mii | 55 mii |
| Capitaluri proprii | 186 mii | 816 mii | 474 mii | 397 mii | 439 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 4 din 73 în județul Maramureș și locul 521 din 6.125 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management.
Firme similare din județul Maramureș
- FBC LOGISTICS SRL · Baia Mare1,1 mil lei · 5 ang.
- MEGEPA CONSULT SRL · Baia Mare1,1 mil lei · 2 ang.
- VAN DER HANN S.R.L. · Tăuții-Măgherăus845 mii lei · 0 ang.
- DEVELOPMENT RUBBER INDUSTRY SRL · Baia Mare812 mii lei · 1 ang.
- ENTERPRISE P&P SRL · Baia Mare718 mii lei · 2 ang.
- GRANT SUMMIT CONSULTING SRL · Sat Finteușu Mare, Oraș Șomcuta Mare646 mii lei · 1 ang.
- ACA CONS S.R.L. · Tăuții-Măgherăus618 mii lei · 3 ang.
- GRAND TAILOR CONSULTING S.R.L. · Sighetu Marmației563 mii lei · 8 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7022 – Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 5819 Alte activități de editare
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
- 6312 Activități ale portalurilor web
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
Întrebări frecvente despre CRM ENVITRADE SRL
Care este CUI-ul firmei CRM ENVITRADE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CRM ENVITRADE SRL este 34747729, iar codul de TVA este RO34747729. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/652/2015, iar codul EUID este ROONRC.J24/652/2015.
Unde are sediul CRM ENVITRADE SRL?
Sediul social al firmei CRM ENVITRADE SRL este în UNIRII, Municipiul Baia Mare, Maramureș, județul Maramureș, cod poștal 430271, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CRM ENVITRADE SRL?
Activitatea principală a firmei CRM ENVITRADE SRL este „Activități de consultanță pentru afaceri și management”, cod CAEN 7022. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CRM ENVITRADE SRL?
CRM ENVITRADE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 iulie 2015, deci are 11 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CRM ENVITRADE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0262 *** 201). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CRM ENVITRADE SRL?
În 2025, CRM ENVITRADE SRL a raportat o cifră de afaceri de 854 mii lei și un profit net de 439 mii lei, cu 5 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CRM ENVITRADE SRL plătitoare de TVA?
Da. CRM ENVITRADE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 septembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.