CRISANDY SOLUTIONS SRL
Intr. ȘTEFĂNEȘTI, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 391 mii lei, pierdere netă 67 mii lei, 1 angajați.
Despre CRISANDY SOLUTIONS SRL
CRISANDY SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 mai 2010 cu numărul J23/1526/2010 și codul unic de înregistrare (CUI) 26966566, cu sediul în Voluntari, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții” (cod CAEN 7732). Firma are 16 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 391 mii lei (+35% față de 2024), o pierdere netă de 67 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 231 mii lei la 391 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 26966566
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/1526/2010
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 21 mai 2010
- EUID
- ROONRC.J23/1526/2010
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
reactivat 04.11.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 391 mii lei
- Pierdere netă
- 67 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 760 mii lei
- Datorii
- 179 mii lei
- Active totale
- 939 mii lei
- Marjă netă
- -17,1%
- Cifră / angajat
- 391 mii lei
+35% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42 mii | 13 mii | 6.600 | 181 mii | 94 mii | 231 mii | 292 mii | 285 mii | 290 mii | 391 mii |
| Venituri totale | 42 mii | 13 mii | 6.600 | 181 mii | 94 mii | 231 mii | 292 mii | 285 mii | 290 mii | 391 mii |
| Cheltuieli totale | 522 | 523 | 435 | 7.979 | 9.122 | 14 mii | 113 mii | 247 mii | 376 mii | 452 mii |
| Profit / pierdere brută | 41 mii | 12 mii | 6.165 | 173 mii | 84 mii | 217 mii | 179 mii | 37 mii | -86 mii | -61 mii |
| Profit / pierdere netă | 40 mii | 12 mii | 5.967 | 169 mii | 82 mii | 210 mii | 172 mii | 31 mii | -89 mii | -67 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 958 | 435 | — | — | — | 101 mii | 284 mii | 226 mii | 591 mii | 456 mii |
| Active circulante | 244 mii | 257 mii | 264 mii | 428 mii | 512 mii | 686 mii | 789 mii | 831 mii | 516 mii | 483 mii |
| din care stocuri | 4.625 | 6.294 | 6.294 | 6.783 | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 221 mii | 221 mii | 221 mii | 233 mii | 259 mii | 280 mii | 489 mii | 774 mii | 409 mii | 395 mii |
| casa și conturi la bănci | 19 mii | 30 mii | 37 mii | 188 mii | 254 mii | 406 mii | 300 mii | 57 mii | 107 mii | 88 mii |
| Datorii | 8.109 | 8.488 | 8.685 | 4.552 | 7.346 | 72 mii | 188 mii | 141 mii | 281 mii | 179 mii |
| Capitaluri proprii | 237 mii | 249 mii | 255 mii | 423 mii | 505 mii | 715 mii | 884 mii | 915 mii | 826 mii | 760 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 48 din 94 în județul Ilfov și locul 375 din 945 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții.
Firme similare din județul Ilfov
- TOP MACARALE S.R.L. · Afumați442 mii lei · 1 ang.
- VRN GLOBAL ÎNCHIRIERI UTILAJE S.R.L. · Voluntari413 mii lei · 2 ang.
- TIGER EQUIPMENT SRL · Voluntari386 mii lei · 1 ang.
- ZEN & JOY S.R.L. · Petrăchioaia372 mii lei · 1 ang.
- LUK TEAM CONSTRUCT S.R.L. · Tunari363 mii lei · 1 ang.
- GVV RENTAL BUSINESS S.R.L. · Balotești349 mii lei · 2 ang.
- ROS-PEN SRL · Jilava321 mii lei · 2 ang.
- RENT EQUIPMENT S.R.L. · Bragadiru307 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7732 – Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 4942 Servicii de mutare
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare
- 9604 Activități de întreținere corporală
Întrebări frecvente despre CRISANDY SOLUTIONS SRL
Care este CUI-ul firmei CRISANDY SOLUTIONS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CRISANDY SOLUTIONS SRL este 26966566. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/1526/2010, iar codul EUID este ROONRC.J23/1526/2010.
Unde are sediul CRISANDY SOLUTIONS SRL?
Sediul social al firmei CRISANDY SOLUTIONS SRL este în Intr. ȘTEFĂNEȘTI, Loc. Voluntari, Oraș Voluntari, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CRISANDY SOLUTIONS SRL?
Activitatea principală a firmei CRISANDY SOLUTIONS SRL este „Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții”, cod CAEN 7732. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CRISANDY SOLUTIONS SRL?
CRISANDY SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 mai 2010, deci are 16 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CRISANDY SOLUTIONS SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CRISANDY SOLUTIONS SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Voluntari sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CRISANDY SOLUTIONS SRL?
În 2025, CRISANDY SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 391 mii lei și o pierdere netă de 67 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CRISANDY SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CRISANDY SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.