Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA19 ani pe piață

CRIDASI MANAGEMENT SRL

CUI 14934889J2007001977232

CALUGARENI, Comuna Berceni, Ilfov

În 2025: cifra de afaceri 293 mii lei, profit net 22 mii lei, 3 angajați.

Despre CRIDASI MANAGEMENT SRL

CRIDASI MANAGEMENT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iulie 2007 cu numărul J2007001977232 și codul unic de înregistrare (CUI) 14934889, cu sediul în Berceni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma are 19 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 293 mii lei (-1% față de 2024), un profit net de 22 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 178 mii lei la 293 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
14934889
Nr. Registrul Comerțului
J2007001977232
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 iulie 2007
EUID
ROONRC.J2007001977232
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 04.04.2019

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
07.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
293 mii lei

-1% față de 2024

Profit net
22 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
22 mii lei
Datorii
20 mii lei
Active totale
42 mii lei
Marjă netă
7,4%
Cifră / angajat
98 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
-100 mii0100 mii200 mii300 mii2016: cifra de afaceri 0 lei; profit net 0 lei20162017: cifra de afaceri 0 lei; pierdere netă 2.756 lei20172018: cifra de afaceri 131.990 lei; profit net 49.588 lei20182019: cifra de afaceri 147.490 lei; profit net 56.070 lei20192020: cifra de afaceri 146.570 lei; profit net 62.149 lei20202021: cifra de afaceri 177.529 lei; profit net 54.034 lei20212022: cifra de afaceri 203.990 lei; profit net 62.768 lei20222023: cifra de afaceri 263.170 lei; profit net 60.876 lei20232024: cifra de afaceri 295.965 lei; profit net 91 lei20242025: cifra de afaceri 293.023 lei; profit net 21.614 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă00132 mii147 mii147 mii178 mii204 mii263 mii296 mii293 mii
Venituri totale00132 mii147 mii147 mii178 mii204 mii263 mii296 mii293 mii
Cheltuieli totale02.75681 mii90 mii83 mii122 mii139 mii200 mii293 mii269 mii
Profit / pierdere brută0-2.75651 mii58 mii64 mii56 mii65 mii63 mii2.69724 mii
Profit / pierdere netă0-2.75650 mii56 mii62 mii54 mii63 mii61 mii9122 mii
Număr mediu de angajați0034433333
Active imobilizate16 mii16 mii14 mii13 mii11 mii11 mii10 mii9.6256.1250
Active circulante1.8741.62242 mii55 mii73 mii95 mii85 mii70 mii28 mii42 mii
creanțe404013084065125553 mii21 mii1.12623 mii
casa și conturi la bănci1.8341.58241 mii54 mii72 mii95 mii31 mii50 mii27 mii19 mii
Datorii02.0005.5433.1734.01916 mii32 mii19 mii28 mii20 mii
Capitaluri proprii18 mii15 mii50 mii64 mii80 mii89 mii63 mii61 mii6.00922 mii
din care capital subscris vărsat500500500500500500500500500500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 234 din 558 în județul Ilfov și locul 4.731 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.

Firme similare din județul Ilfov

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 7820 Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
  • 8210 Activități de secretariat și servicii suport
  • 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.

Întrebări frecvente despre CRIDASI MANAGEMENT SRL

Care este CUI-ul firmei CRIDASI MANAGEMENT SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CRIDASI MANAGEMENT SRL este 14934889. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2007001977232, iar codul EUID este ROONRC.J2007001977232.

Unde are sediul CRIDASI MANAGEMENT SRL?

Sediul social al firmei CRIDASI MANAGEMENT SRL este în CALUGARENI, Comuna Berceni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CRIDASI MANAGEMENT SRL?

Activitatea principală a firmei CRIDASI MANAGEMENT SRL este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920. În Registrul Comerțului are autorizate în total 11 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CRIDASI MANAGEMENT SRL?

CRIDASI MANAGEMENT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iulie 2007, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CRIDASI MANAGEMENT SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0721 *** 019). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CRIDASI MANAGEMENT SRL?

În 2025, CRIDASI MANAGEMENT SRL a raportat o cifră de afaceri de 293 mii lei și un profit net de 22 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CRIDASI MANAGEMENT SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CRIDASI MANAGEMENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.

Explorează