Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

CREATIVE QUEST S.R.L.

CUI 52830937J2025084290006

BRĂILEI, bl. B8, sc. 1, et. 6, ap. 23, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 2.000 lei, profit net 1.669 lei.

Despre CREATIVE QUEST S.R.L.

CREATIVE QUEST S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025 cu numărul J2025084290006 și codul unic de înregistrare (CUI) 52830937, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.” (cod CAEN 9329). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.000 lei, un profit net de 1.669 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52830937
Nr. Registrul Comerțului
J2025084290006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
03 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025084290006
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.000 lei
Profit net
1.669 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.169 lei
Datorii
1.498 lei
Active totale
3.667 lei
Marjă netă
83,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 41% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.000
Venituri totale2.000
Cheltuieli totale33
Profit / pierdere brută1.967
Profit / pierdere netă1.669
Active imobilizate1.167
Active circulante2.500
casa și conturi la bănci2.500
Datorii1.498
Capitaluri proprii2.169
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 101 din 108 în județul Galați și locul 4.463 din 4.657 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a..

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9329 – Alte activități recreative și distractive n.c.a.

  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 7420 Activități fotografice
  • 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică
  • 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Întrebări frecvente despre CREATIVE QUEST S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CREATIVE QUEST S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CREATIVE QUEST S.R.L. este 52830937. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025084290006, iar codul EUID este ROONRC.J2025084290006.

Unde are sediul CREATIVE QUEST S.R.L.?

Sediul social al firmei CREATIVE QUEST S.R.L. este în BRĂILEI, bl. B8, sc. 1, et. 6, ap. 23, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CREATIVE QUEST S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CREATIVE QUEST S.R.L. este „Alte activități recreative și distractive n.c.a.”, cod CAEN 9329. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CREATIVE QUEST S.R.L.?

CREATIVE QUEST S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 3 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma CREATIVE QUEST S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0755 *** 236). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CREATIVE QUEST S.R.L.?

În 2025, CREATIVE QUEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei și un profit net de 1.669 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CREATIVE QUEST S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CREATIVE QUEST S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează