Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

CREATIVE CONTA PRO S.R.L.

CUI 53127375J2025097970005

SECUILOR, bl. 47, sc. 1, et. 3, ap. 13, București Sectorul 4, București

În 2025: cifra de afaceri 9.100 lei, profit net 7.650 lei, 1 angajați.

Despre CREATIVE CONTA PRO S.R.L.

CREATIVE CONTA PRO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 decembrie 2025 cu numărul J2025097970005 și codul unic de înregistrare (CUI) 53127375, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.100 lei, un profit net de 7.650 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
53127375
Nr. Registrul Comerțului
J2025097970005
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
15 decembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025097970005
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.100 lei
Profit net
7.650 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
8.150 lei
Datorii
2.050 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
84,1%
Cifră / angajat
9.100 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 20% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.100
Venituri totale9.100
Cheltuieli totale1.361
Profit / pierdere brută7.739
Profit / pierdere netă7.650
Număr mediu de angajați1
Active circulante10 mii
creanțe9.100
casa și conturi la bănci1.100
Datorii2.050
Capitaluri proprii8.150
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3.141 din 3.245 în județul București și locul 12.087 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Întrebări frecvente despre CREATIVE CONTA PRO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CREATIVE CONTA PRO S.R.L. este 53127375. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025097970005, iar codul EUID este ROONRC.J2025097970005.

Unde are sediul CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

Sediul social al firmei CREATIVE CONTA PRO S.R.L. este în SECUILOR, bl. 47, sc. 1, et. 3, ap. 13, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CREATIVE CONTA PRO S.R.L. este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920.

Când a fost înființată CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

CREATIVE CONTA PRO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 decembrie 2025.

Cum pot contacta firma CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0771 *** 330). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CREATIVE CONTA PRO S.R.L.?

În 2025, CREATIVE CONTA PRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.100 lei și un profit net de 7.650 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CREATIVE CONTA PRO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CREATIVE CONTA PRO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează