COSMOESTETICA SRL
CIREȘOAIA, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 933 mii lei, profit net 834 mii lei, 1 angajați.
Despre COSMOESTETICA SRL
COSMOESTETICA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2016 cu numărul J2016007619400 și codul unic de înregistrare (CUI) 36145487, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.” (cod CAEN 4399). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 933 mii lei (+26679% față de 2024), un profit net de 834 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 498 mii lei la 933 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2019 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 36145487
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016007619400
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 31 mai 2016
- EUID
- ROONRC.J2016007619400
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.03.2019
din 01.03.2019
reactivat 25.01.2019
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 933 mii lei
- Profit net
- 834 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 2,1 mil lei
- Datorii
- 365 mii lei
- Active totale
- 2,5 mil lei
- Marjă netă
- 89,4%
- Cifră / angajat
- 933 mii lei
+26679% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 15% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 391 mii | 498 mii | — | 673 mii | 846 mii | 3.483 | 933 mii |
| Venituri totale | 391 mii | 521 mii | 376 | 702 mii | 850 mii | 3.940 | 935 mii |
| Cheltuieli totale | 30 mii | 61 mii | 28 mii | 99 mii | 848 mii | 79 mii | 75 mii |
| Profit / pierdere brută | 361 mii | 460 mii | -27 mii | 603 mii | 2.708 | -75 mii | 860 mii |
| Profit / pierdere netă | 349 mii | 451 mii | -27 mii | 596 mii | -4.480 | -75 mii | 834 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 406 mii | 936 mii | 898 mii | 2,2 mil | 1,8 mil | 1,8 mil | 2,5 mil |
| din care stocuri | 0 | — | — | — | — | — | 655 mii |
| creanțe | 373 mii | 894 mii | 895 mii | 2,2 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,8 mil |
| casa și conturi la bănci | 34 mii | 42 mii | 3.365 | 4.218 | 129 mii | 40 mii | 44 mii |
| Datorii | 57 mii | 136 mii | 125 mii | 816 mii | 467 mii | 497 mii | 365 mii |
| Capitaluri proprii | 349 mii | 800 mii | 773 mii | 1,4 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 2,1 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 143 din 410 în județul București și locul 775 din 2.787 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a..
Firme similare din județul București
- RADICAL CONCEPT CONSTRUCT SRL · București Sector 1981 mii lei · 1 ang.
- BETON TRANS RĂZVAN SRL · București Sector 5979 mii lei · 6 ang.
- MEMO CONSTRUCT PARTNERS SRL · București Sector 6958 mii lei · 3 ang.
- STH TERASE S.R.L. · București Sector 1953 mii lei · 10 ang.
- ECO STAR BUSINESS SRL · București Sector 4952 mii lei · 6 ang.
- AUTO COSMIC SRL · București Sector 3939 mii lei · 3 ang.
- MAYA MDM CONSTRUCT S.R.L. · București Sector 1881 mii lei · 3 ang.
- PCM IRONCONSTRUCT S.R.L. · București Sector 1864 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4399 – Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 2720 Fabricarea de acumulatori și baterii
- 2790 Fabricarea altor echipamente electrice
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4644 Comerț cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, și produse de întreținere
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat
- 4686 Comerț cu ridicata al altor produse intermediare
- 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8240 Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur
- 9640 Activități de intermediere pentru servicii personale
Întrebări frecvente despre COSMOESTETICA SRL
Care este CUI-ul firmei COSMOESTETICA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COSMOESTETICA SRL este 36145487, iar codul de TVA este RO36145487. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016007619400, iar codul EUID este ROONRC.J2016007619400.
Unde are sediul COSMOESTETICA SRL?
Sediul social al firmei COSMOESTETICA SRL este în CIREȘOAIA, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COSMOESTETICA SRL?
Activitatea principală a firmei COSMOESTETICA SRL este „Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.”, cod CAEN 4399. În Registrul Comerțului are autorizate în total 33 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COSMOESTETICA SRL?
COSMOESTETICA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 mai 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COSMOESTETICA SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru COSMOESTETICA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are COSMOESTETICA SRL?
În 2025, COSMOESTETICA SRL a raportat o cifră de afaceri de 933 mii lei și un profit net de 834 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COSMOESTETICA SRL plătitoare de TVA?
Da. COSMOESTETICA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2019 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.