COOL ESTETIC & HIGH SRL
Str. TABLEI, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 149 mii lei, profit net 4.630 lei, 2 angajați.
Despre COOL ESTETIC & HIGH SRL
COOL ESTETIC & HIGH SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 martie 2011 cu numărul J2011000500081 și codul unic de înregistrare (CUI) 28235279, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „Fabricarea de mobilă” (cod CAEN 3100). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 149 mii lei (+142% față de 2024), un profit net de 4.630 lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 59 mii lei la 149 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 28235279
- Nr. Registrul Comerțului
- J2011000500081
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 24 martie 2011
- EUID
- ROONRC.J2011000500081
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 149 mii lei
- Profit net
- 4.630 lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 65 mii lei
- Datorii
- 93 mii lei
- Active totale
- 158 mii lei
- Marjă netă
- 3,1%
- Cifră / angajat
- 74 mii lei
+142% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 59% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 42 mii | 67 mii | 96 mii | 102 mii | 132 mii | 59 mii | 70 mii | 93 mii | 61 mii | 149 mii |
| Venituri totale | 42 mii | 67 mii | 96 mii | 102 mii | 132 mii | 121 mii | 105 mii | 154 mii | 152 mii | 177 mii |
| Cheltuieli totale | 37 mii | 64 mii | 86 mii | 96 mii | 125 mii | 106 mii | 103 mii | 121 mii | 143 mii | 171 mii |
| Profit / pierdere brută | 4.519 | 3.443 | 10 mii | 5.721 | 7.664 | 15 mii | 2.085 | 33 mii | 9.656 | 6.173 |
| Profit / pierdere netă | 3.557 | 2.773 | 9.218 | 4.701 | 6.624 | 13 mii | 1.039 | 31 mii | 8.447 | 4.630 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 501 | 501 | 501 | 501 | 501 | 17 mii | 11 mii | 5.988 | 1.254 | 1.762 |
| Active circulante | 90 mii | 111 mii | 157 mii | 149 mii | 184 mii | 165 mii | 114 mii | 166 mii | 129 mii | 157 mii |
| din care stocuri | 71 mii | 96 mii | 127 mii | 99 mii | 107 mii | 107 mii | 86 mii | 86 mii | 86 mii | 97 mii |
| creanțe | 5.790 | 5.789 | 5.765 | 12 mii | 43 mii | 32 mii | 11 mii | 61 mii | 20 mii | 17 mii |
| casa și conturi la bănci | 13 mii | 9.685 | 24 mii | 38 mii | 34 mii | 26 mii | 16 mii | 19 mii | 23 mii | 43 mii |
| Datorii | 93 mii | 111 mii | 147 mii | 135 mii | 163 mii | 147 mii | 105 mii | 120 mii | 69 mii | 93 mii |
| Capitaluri proprii | -2.106 | 667 | 9.885 | 15 mii | 21 mii | 35 mii | 20 mii | 51 mii | 60 mii | 65 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 74 din 108 în județul Brașov și locul 2.170 din 3.020 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 3100 – Fabricarea de mobilă.
Firme similare din județul Brașov
- DATMAN PRODLINE S.R.L. · Gura Văii (com. Recea)174 mii lei · 2 ang.
- ONE SIA S.R.L. · Tărlungeni153 mii lei · 1 ang.
- LEINADMOB 3D CONCEPT S.R.L. · Brașov151 mii lei · 1 ang.
- BON-ALI S.R.L. · Brașov144 mii lei · 0 ang.
- VETRIX MOB S.R.L. · Sânpetru135 mii lei · 1 ang.
- NIVAMIR ELIT S.R.L. · Brașov133 mii lei · 0 ang.
- SONG WOODSHOP S.R.L. · Brașov131 mii lei · 0 ang.
- MOBISUBO TRANSCOM SRL · Săcele130 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 3100 – Fabricarea de mobilă
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
- 3100 Fabricarea de mobilă
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7411 Activități de design industrial și vestimentar
- 7412 Design grafic și activități de comunicare vizuală
- 7413 Activități de design de interior
- 7414 Alte activități de design specializat
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport
- 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice
- 9529 Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
Întrebări frecvente despre COOL ESTETIC & HIGH SRL
Care este CUI-ul firmei COOL ESTETIC & HIGH SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COOL ESTETIC & HIGH SRL este 28235279. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2011000500081, iar codul EUID este ROONRC.J2011000500081.
Unde are sediul COOL ESTETIC & HIGH SRL?
Sediul social al firmei COOL ESTETIC & HIGH SRL este în Str. TABLEI, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COOL ESTETIC & HIGH SRL?
Activitatea principală a firmei COOL ESTETIC & HIGH SRL este „Fabricarea de mobilă”, cod CAEN 3100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 21 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COOL ESTETIC & HIGH SRL?
COOL ESTETIC & HIGH SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 24 martie 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COOL ESTETIC & HIGH SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 763). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COOL ESTETIC & HIGH SRL?
În 2025, COOL ESTETIC & HIGH SRL a raportat o cifră de afaceri de 149 mii lei și un profit net de 4.630 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COOL ESTETIC & HIGH SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, COOL ESTETIC & HIGH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.