CONTINGENT L&D GROUP SRL
PATRIA, bl. B2-1, et. 4, ap. 79, Municipiul Arad, Arad
În 2025: cifra de afaceri 0 lei, pierdere netă 1.698 lei.
Despre CONTINGENT L&D GROUP SRL
CONTINGENT L&D GROUP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2016 cu numărul J2/614/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36013460, cu sediul în Arad, județul Arad. Activitatea principală este „Activități de servicii privind sistemele de securizare” (cod CAEN 8020). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 1.698 lei. Între 2019 și 2023, cifra de afaceri a scăzut (de la 140 mii lei la 100 lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36013460
- Nr. Registrul Comerțului
- J2/614/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 aprilie 2016
- EUID
- ROONRC.J2/614/2016
- Cod poștal
- 310106
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Pierdere netă
- 1.698 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- -5.130 lei
- Datorii
- 6.019 lei
- Active totale
- 889 lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (677%); fără venituri raportate în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 80 mii | 90 mii | 106 mii | 140 mii | 107 mii | 166 mii | 80 mii | 100 | 0 | 0 |
| Venituri totale | 80 mii | 90 mii | 106 mii | 140 mii | 107 mii | 167 mii | 80 mii | 100 | 0 | 0 |
| Cheltuieli totale | 73 mii | 75 mii | 103 mii | 105 mii | 101 mii | 167 mii | 114 mii | 4.078 | 1.998 | 1.698 |
| Profit / pierdere brută | 6.583 | 15 mii | 2.317 | 35 mii | 5.902 | -162 | -34 mii | -3.978 | -1.998 | -1.698 |
| Profit / pierdere netă | 4.747 | 14 mii | 1.257 | 34 mii | 4.829 | -1.838 | -34 mii | -3.978 | -1.998 | -1.698 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
| Active imobilizate | 210 | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 22 mii | 31 mii | 38 mii | 44 mii | 51 mii | 61 mii | 2.589 | 1.485 | 1.387 | 889 |
| din care stocuri | 11 mii | 22 mii | 3.323 | 24 mii | 34 mii | 60 mii | — | 0 | 0 | 0 |
| creanțe | 10 | 10 | 10 | 10 | — | — | 95 | 50 | 50 | 50 |
| casa și conturi la bănci | 11 mii | 8.662 | 34 mii | 20 mii | 18 mii | 465 | 2.494 | 1.435 | 1.337 | 839 |
| Datorii | 17 mii | 11 mii | 17 mii | 9.787 | 13 mii | 24 mii | 45 | 2.919 | 4.819 | 6.019 |
| Capitaluri proprii | 4.947 | 19 mii | 20 mii | 34 mii | 39 mii | 37 mii | 2.544 | -1.434 | -3.432 | -5.130 |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Arad
- SECURITY ONE PARTNER S.R.L. · Arad479 mii lei · 3 ang.
- MATRIX SECURITY SYSTEMS S.R.L. · Arad263 mii lei · 1 ang.
- MAGIC TOUCH AUTOMATION S.R.L. · Arad171 mii lei · 2 ang.
- I & D ELECTROSIG 2016 SRL · Arad28 mii lei · 0 ang.
- EAGLE EYE SECURITY SYSTEM S.R.L. · Arad14 mii lei · 0 ang.
- HYDRAROMANIA S.R.L. · Arad10 mii lei · 0 ang.
- AEK SECURITY SYSTEMS 2012 SRL · Arad0 lei · 0 ang.
- IDEAL SYSTEMS TMP S.R.L. · Zimandcuz (com. Zimandu Nou)0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8020 – Activități de servicii privind sistemele de securizare
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
- 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
- 4799 Comerț cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioșcurilor și piețelor
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
- 8020 Activități de servicii privind sistemele de securizare
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Întrebări frecvente despre CONTINGENT L&D GROUP SRL
Care este CUI-ul firmei CONTINGENT L&D GROUP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONTINGENT L&D GROUP SRL este 36013460. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2/614/2016, iar codul EUID este ROONRC.J2/614/2016.
Unde are sediul CONTINGENT L&D GROUP SRL?
Sediul social al firmei CONTINGENT L&D GROUP SRL este în PATRIA, bl. B2-1, et. 4, ap. 79, Municipiul Arad, Arad, județul Arad, cod poștal 310106, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CONTINGENT L&D GROUP SRL?
Activitatea principală a firmei CONTINGENT L&D GROUP SRL este „Activități de servicii privind sistemele de securizare”, cod CAEN 8020. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CONTINGENT L&D GROUP SRL?
CONTINGENT L&D GROUP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CONTINGENT L&D GROUP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 198). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CONTINGENT L&D GROUP SRL?
În 2025, CONTINGENT L&D GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 1.698 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CONTINGENT L&D GROUP SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CONTINGENT L&D GROUP SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.