Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

CONTELECTRO S.R.L.

CUI 51831667J2025036370002

BRÎNDUȘEI, bl. E4, sc. 2, et. 2, ap. 32, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 6.637 lei, profit net 1.288 lei.

Despre CONTELECTRO S.R.L.

CONTELECTRO S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 mai 2025 cu numărul J2025036370002 și codul unic de înregistrare (CUI) 51831667, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.637 lei, un profit net de 1.288 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51831667
Nr. Registrul Comerțului
J2025036370002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
22 mai 2025
EUID
ROONRC.J2025036370002
Cod poștal
800470

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.637 lei
Profit net
1.288 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.488 lei
Datorii
2.919 lei
Active totale
4.407 lei
Marjă netă
19,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 66% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.637
Venituri totale6.637
Cheltuieli totale4.770
Profit / pierdere brută1.867
Profit / pierdere netă1.288
Active circulante4.407
din care stocuri4
creanțe3.045
casa și conturi la bănci1.358
Datorii2.919
Capitaluri proprii1.488
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 162 din 167 în județul Galați și locul 7.909 din 8.173 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4321 – Lucrări de instalații electrice.

Firme similare din județul Galați

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4321 – Lucrări de instalații electrice

  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre CONTELECTRO S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CONTELECTRO S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONTELECTRO S.R.L. este 51831667. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025036370002, iar codul EUID este ROONRC.J2025036370002.

Unde are sediul CONTELECTRO S.R.L.?

Sediul social al firmei CONTELECTRO S.R.L. este în BRÎNDUȘEI, bl. E4, sc. 2, et. 2, ap. 32, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800470, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONTELECTRO S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CONTELECTRO S.R.L. este „Lucrări de instalații electrice”, cod CAEN 4321. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CONTELECTRO S.R.L.?

CONTELECTRO S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 mai 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CONTELECTRO S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0757 *** 975). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CONTELECTRO S.R.L.?

În 2025, CONTELECTRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.637 lei și un profit net de 1.288 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONTELECTRO S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CONTELECTRO S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează