Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVATVA la încasare1 an pe piață

CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.

CUI 52723817J2025079685008

ALEXANDRU CEL BUN, Municipiul Tulcea, Tulcea

În 2025: cifra de afaceri 2.000 lei, profit net 988 lei.

Despre CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.

CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025 cu numărul J2025079685008 și codul unic de înregistrare (CUI) 52723817, cu sediul în Tulcea, județul Tulcea. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide” (cod CAEN 4221). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.000 lei, un profit net de 988 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 15 mai 2026 și aplică sistemul TVA la încasare.

Date de identificare

CUI
52723817
Nr. Registrul Comerțului
J2025079685008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 octombrie 2025
EUID
ROONRC.J2025079685008
Cod poștal
820041

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 15.05.2026

TVA la încasare
Da

din 15.05.2026

Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
29.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.000 lei
Profit net
988 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.188 lei
Datorii
1.062 lei
Active totale
2.250 lei
Marjă netă
49,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 47% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.000
Venituri totale2.000
Cheltuieli totale836
Profit / pierdere brută1.164
Profit / pierdere netă988
Active circulante2.250
creanțe2.000
casa și conturi la bănci250
Datorii1.062
Capitaluri proprii1.188
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Tulcea

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4221 – Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide

  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor
  • 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
  • 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
  • 4291 Construcții hidrotehnice
  • 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
  • 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Întrebări frecvente despre CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. este 52723817, iar codul de TVA este RO52723817. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025079685008, iar codul EUID este ROONRC.J2025079685008.

Unde are sediul CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

Sediul social al firmei CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. este în ALEXANDRU CEL BUN, Municipiul Tulcea, Tulcea, județul Tulcea, cod poștal 820041, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. este „Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide”, cod CAEN 4221. În Registrul Comerțului are autorizate în total 19 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 octombrie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 910). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L.?

În 2025, CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.000 lei și un profit net de 988 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. CONSTRUCT HIDRO IMPERIUM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 15 mai 2026 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 29 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52723817

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează