CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.
ECLIPSEI, bl. C2, et. parter, ap. 2, Oraș Popești Leordeni, Ilfov
A primit finanțare publică (1 proiect)În 2025: cifra de afaceri 39 mii lei, profit net 1.696 lei.
Despre CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.
CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 noiembrie 2023 cu numărul J2023007513232 și codul unic de înregistrare (CUI) 27492495, cu sediul în Popești Leordeni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice” (cod CAEN 7320). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 39 mii lei (-42% față de 2024), un profit net de 1.696 lei. Între 2018 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 104 mii lei la 39 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 27492495
- Nr. Registrul Comerțului
- J2023007513232
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 noiembrie 2023
- EUID
- ROONRC.J2023007513232
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 26.09.2026
reactivat 18.09.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 39 mii lei
- Profit net
- 1.696 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 13 mii lei
- Datorii
- 918 lei
- Active totale
- 13 mii lei
- Marjă netă
- 4,4%
-42% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 42% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 78 mii | 94 mii | 104 mii | 115 mii | — | — | — | 4.440 | 66 mii | 39 mii |
| Venituri totale | 78 mii | 124 mii | 104 mii | 116 mii | 48 mii | 0 | 0 | 11 mii | 66 mii | 39 mii |
| Cheltuieli totale | 28 mii | 47 mii | 25 mii | 27 mii | 39 mii | 10 mii | 4.543 | 4.273 | 53 mii | 35 mii |
| Profit / pierdere brută | 50 mii | 78 mii | 79 mii | 88 mii | 9.062 | -10 mii | -4.543 | 7.167 | 13 mii | 3.190 |
| Profit / pierdere netă | 42 mii | 65 mii | 76 mii | 85 mii | 7.919 | -10 mii | -4.543 | 6.043 | 10 mii | 1.696 |
| Active imobilizate | 37 mii | — | 38 mii | 28 mii | 8.285 | 5.860 | 3.435 | — | — | — |
| Active circulante | 8.792 | 63 mii | 64 mii | 59 mii | 5.429 | — | 3 | 4.602 | 13 mii | 13 mii |
| creanțe | 3.364 | 39 mii | — | 49 mii | — | — | — | 4.440 | -70 | — |
| casa și conturi la bănci | 5.428 | 24 mii | 64 mii | 9.759 | 5.429 | — | 3 | 162 | 14 mii | 13 mii |
| Datorii | 6.990 | 1.635 | 24 mii | 245 | 4.313 | 6.892 | 9.013 | 4.134 | 2.640 | 918 |
| Capitaluri proprii | 39 mii | 62 mii | 77 mii | 86 mii | 9.401 | -1.032 | -5.575 | 468 | 11 mii | 13 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 46 din 53 în județul Ilfov și locul 725 din 845 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice.
Firme similare din județul Ilfov
- L & A INFOCONSULTING MEDIA TV PUBLICITATE SRL · Ostratu (com. Corbeanca)61 mii lei · 0 ang.
- BOOSTMIND S.R.L. · Glina50 mii lei · 0 ang.
- PAX FORTIS CONSULTING S.R.L. · Voluntari43 mii lei · 0 ang.
- ISCOM IMPEX SRL · Voluntari39 mii lei · 0 ang.
- ROAT BUSINESS CONSULTING S.R.L. · Voluntari25 mii lei · 0 ang.
- MARK TOOLS S.R.L. · Dudu (com. Chiajna)24 mii lei · 1 ang.
- E-LIFESTYLE IMPEX S.R.L. · Otopeni19 mii lei · 0 ang.
- RDC B2B SERVICES S.R.L. · Clinceni14 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 5030 Transportul de pasageri pe căi navigabile interioare
- 6621 Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
- 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- 7491 Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
- 7721 Activități de închiriere și leasing cu bunuri recreaționale și echipament sportiv
- 8009 Alte activități de protecție n.c.a.
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a.
Întrebări frecvente despre CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. este 27492495. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023007513232, iar codul EUID este ROONRC.J2023007513232.
Unde are sediul CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul social al firmei CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. este în ECLIPSEI, bl. C2, et. parter, ap. 2, Oraș Popești Leordeni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. este „Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice”, cod CAEN 7320. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0722 *** 484). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CONEVAL MANAGEMENT S.R.L.?
În 2025, CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 39 mii lei și un profit net de 1.696 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.
Explorează
- Firme din Popești Leordeni
- Firme cu CAEN 7320 din județul Ilfov
- CAEN 7320 – Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
- Top firme din județul Ilfov
- Top firme cu CAEN 7320
- Firme noi din județul Ilfov
- Beneficiari de fonduri din județul Ilfov
- Compară CONEVAL MANAGEMENT S.R.L. cu alte firme