CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.
FERMEI, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 553 mii lei, profit net 235 mii lei, 1 angajați.
Despre CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.
CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2020 cu numărul J2020004611235 și codul unic de înregistrare (CUI) 43146876, cu sediul în Corbeanca, județul Ilfov. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 6 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 553 mii lei, un profit net de 235 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 342 mii lei la 553 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2021 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 43146876
- Nr. Registrul Comerțului
- J2020004611235
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 octombrie 2020
- EUID
- ROONRC.J2020004611235
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 11.10.2026
din 01.02.2021
din 01.02.2021
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Buftea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 553 mii lei
- Profit net
- 235 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 1,3 mil lei
- Datorii
- 1,4 mil lei
- Active totale
- 2,7 mil lei
- Marjă netă
- 42,4%
- Cifră / angajat
- 553 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 51% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 342 mii | 688 mii | 1,5 mil | 224 mii | — | 553 mii |
| Venituri totale | 342 mii | 688 mii | 2,1 mil | 726 mii | 1.282 | 702 mii |
| Cheltuieli totale | 1.541 | 30 mii | 567 mii | 599 mii | 207 mii | 452 mii |
| Profit / pierdere brută | 340 mii | 658 mii | 1,6 mil | 127 mii | -206 mii | 250 mii |
| Profit / pierdere netă | 330 mii | 637 mii | 1,5 mil | 121 mii | -206 mii | 235 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 297 mii | 853 mii | 1,3 mil | 1,8 mil | 2 mil | 2,3 mil |
| Active circulante | 46 mii | 178 mii | 431 mii | 307 mii | 274 mii | 390 mii |
| din care stocuri | — | 127 mii | 82 mii | 97 mii | 89 mii | 99 mii |
| creanțe | — | 4.701 | 194 mii | 120 mii | 168 mii | 119 mii |
| casa și conturi la bănci | 46 mii | 47 mii | 154 mii | 90 mii | 17 mii | 171 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 1.969 | 2.043 | 1.013 | 1.669 |
| Datorii | 13 mii | 92 mii | 185 mii | 791 mii | 1,2 mil | 1,4 mil |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | 21 mii |
| Capitaluri proprii | 330 mii | 939 mii | 1,5 mil | 1,3 mil | 1,1 mil | 1,3 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 227 din 771 în județul Ilfov și locul 4.163 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.
Firme similare din județul Ilfov
- A-Z MEASUREMENTS SRL · Bragadiru582 mii lei · 2 ang.
- PETARM CONSULTING AND ENGINEERING S.R.L. · Voluntari578 mii lei · 1 ang.
- M&D TOPOGRAF CONS SRL · Popești Leordeni575 mii lei · 3 ang.
- UTILITIES DESIGN S.R.L. · Popești Leordeni573 mii lei · 2 ang.
- ENVISTRUCT CONSULT SRL · Voluntari554 mii lei · 1 ang.
- P & B DEVELOPMENT, SERVICES & CONSTRUCTIONS SRL · Voluntari549 mii lei · 1 ang.
- FPS CONSULTING S.R.L. · Popești Leordeni543 mii lei · 0 ang.
- LUBETECH CONSULTING SRL · Bragadiru528 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
- 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Întrebări frecvente despre CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. este 43146876, iar codul de TVA este RO43146876. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2020004611235, iar codul EUID este ROONRC.J2020004611235.
Unde are sediul CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
Sediul social al firmei CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. este în FERMEI, Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2020, deci are 6 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Corbeanca sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L.?
În 2025, CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 553 mii lei și un profit net de 235 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CONCEPT DEVELOPMENTS & CONTRACTING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2021 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 12 octombrie 2026.