Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA6 ani pe piață

CONCEPT CRISFLOR S.R.L.

CUI 43140970J24/1205/2020

22 DECEMBRIE, bl. C8, sc. D, et. 1, ap. 6, Loc. Vișeu De Sus, Oraș Viseu De Sus, Maramureș

În 2023: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 4.200 lei, 0 angajați.

Despre CONCEPT CRISFLOR S.R.L.

CONCEPT CRISFLOR S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 octombrie 2020 cu numărul J24/1205/2020 și codul unic de înregistrare (CUI) 43140970, cu sediul în Vișeu De Sus (oraș Viseu De Sus), județul Maramureș. Activitatea principală este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor” (cod CAEN 8230). Firma are 6 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 4.200 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
43140970
Nr. Registrul Comerțului
J24/1205/2020
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 octombrie 2020
EUID
ROONRC.J24/1205/2020
Cod poștal
435700

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 18.04.2022

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
29.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
4.200 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
8.600 lei
Datorii
1.600 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
84%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2023, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Profit / pierdere brută5.000
Profit / pierdere netă4.200
Active circulante10 mii
casa și conturi la bănci10 mii
Datorii1.600
Capitaluri proprii8.600
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Maramureș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 29.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8230 – Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

  • 1721 Fabricarea hârtiei și cartonului ondulat și a ambalajelor din hârtie și carton
  • 1812 Alte activități de tipărire n.c.a.
  • 2511 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
  • 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate
  • 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
  • 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor

Întrebări frecvente despre CONCEPT CRISFLOR S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CONCEPT CRISFLOR S.R.L. este 43140970. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J24/1205/2020, iar codul EUID este ROONRC.J24/1205/2020.

Unde are sediul CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

Sediul social al firmei CONCEPT CRISFLOR S.R.L. este în 22 DECEMBRIE, bl. C8, sc. D, et. 1, ap. 6, Loc. Vișeu De Sus, Oraș Viseu De Sus, Maramureș, Vișeu De Sus (oraș Viseu De Sus), județul Maramureș, cod poștal 435700, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CONCEPT CRISFLOR S.R.L. este „Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor”, cod CAEN 8230. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

CONCEPT CRISFLOR S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 octombrie 2020, deci are 6 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CONCEPT CRISFLOR S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Vișeu De Sus (oraș Viseu De Sus) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are CONCEPT CRISFLOR S.R.L.?

În 2023, CONCEPT CRISFLOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 4.200 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CONCEPT CRISFLOR S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CONCEPT CRISFLOR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 29 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/43140970

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează