CON PULS S.R.L.
Roșiori, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 3 mil lei, profit net 245 mii lei, 24 angajați.
Despre CON PULS S.R.L.
CON PULS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2021 cu numărul J22/709/2021 și codul unic de înregistrare (CUI) 43812940, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120). Firma are 5 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3 mil lei (+39% față de 2024), un profit net de 245 mii lei și 24 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 701 mii lei la 3 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 43812940
- Nr. Registrul Comerțului
- J22/709/2021
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 26 februarie 2021
- EUID
- ROONRC.J22/709/2021
- Cod poștal
- 700373
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.01.2022
din 01.07.2022
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3 mil lei
- Profit net
- 245 mii lei
- Angajați (medie)
- 24
- Capitaluri proprii
- 688 mii lei
- Datorii
- 393 mii lei
- Active totale
- 1,1 mil lei
- Marjă netă
- 8,2%
- Cifră / angajat
- 124 mii lei
+39% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 36% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 701 mii | 699 mii | 1,9 mil | 2,1 mil | 3 mil |
| Venituri totale | 701 mii | 699 mii | 1,9 mil | 2,1 mil | 3 mil |
| Cheltuieli totale | 344 mii | 818 mii | 1,5 mil | 1,7 mil | 2,7 mil |
| Profit / pierdere brută | 357 mii | -119 mii | 349 mii | 426 mii | 287 mii |
| Profit / pierdere netă | 350 mii | -125 mii | 331 mii | 374 mii | 245 mii |
| Număr mediu de angajați | 14 | 20 | 17 | 21 | 24 |
| Active imobilizate | 5.380 | 5.747 | 15 mii | 233 mii | 367 mii |
| Active circulante | 375 mii | 214 mii | 389 mii | 498 mii | 714 mii |
| din care stocuri | 140 mii | 144 mii | 179 mii | 454 mii | 703 mii |
| creanțe | 189 mii | 70 mii | 192 mii | 37 mii | 5.310 |
| casa și conturi la bănci | 46 mii | 161 | 18 mii | 7.007 | 5.671 |
| Datorii | 30 mii | 126 mii | 73 mii | 284 mii | 393 mii |
| Capitaluri proprii | 350 mii | 94 mii | 331 mii | 447 mii | 688 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 28 din 569 în județul Iași și locul 882 din 16.144 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Iași
- SINED CLEAN SRL · Valea Lupului3,4 mil lei · 9 ang.
- IULY RESIDENCE S.R.L. · Paun (com. Bârnova)3,2 mil lei · 23 ang.
- IGVA GENERAL CONSTRUCT S.R.L. · Iași3,1 mil lei · 13 ang.
- SYRA GRUP SRL · Iași2,9 mil lei · 3 ang.
- GREENSET CONSTRUCT S.R.L. · Butea2,8 mil lei · 24 ang.
- PRAUCO AMV CRAFT S.R.L. · Iași2,7 mil lei · 2 ang.
- DIAGNOSTIC S.R.L. · Vișan (com. Bârnova)2,7 mil lei · 1 ang.
- REZIDENCE HOLDING D & C S.R.L. · Tomești2,7 mil lei · 13 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4339 Alte lucrări de finisare
Întrebări frecvente despre CON PULS S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CON PULS S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CON PULS S.R.L. este 43812940, iar codul de TVA este RO43812940. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J22/709/2021, iar codul EUID este ROONRC.J22/709/2021.
Unde are sediul CON PULS S.R.L.?
Sediul social al firmei CON PULS S.R.L. este în Roșiori, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700373, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CON PULS S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CON PULS S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4120. În Registrul Comerțului are autorizate în total 4 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CON PULS S.R.L.?
CON PULS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 februarie 2021, deci are 5 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CON PULS S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 250). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CON PULS S.R.L.?
În 2025, CON PULS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3 mil lei și un profit net de 245 mii lei, cu 24 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CON PULS S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CON PULS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 ianuarie 2022 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.