Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA18 ani pe piață

COMPLETE SOLUTIONS SRL

CUI 23757280J31/350/2008

Str. PĂCII, bl. P14, sc. A, et. 1, ap. 5, Municipiul Zalău, Sălaj

În 2025: cifra de afaceri 180 mii lei, profit net 81 mii lei, 1 angajați.

Despre COMPLETE SOLUTIONS SRL

COMPLETE SOLUTIONS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2008 cu numărul J31/350/2008 și codul unic de înregistrare (CUI) 23757280, cu sediul în Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală este „Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice” (cod CAEN 9511). Firma are 18 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 180 mii lei (+16% față de 2024), un profit net de 81 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 113 mii lei la 180 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
23757280
Nr. Registrul Comerțului
J31/350/2008
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 aprilie 2008
EUID
ROONRC.J31/350/2008
Cod poștal
450092

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
180 mii lei

+16% față de 2024

Profit net
81 mii lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
81 mii lei
Datorii
5.629 lei
Active totale
87 mii lei
Marjă netă
44,9%
Cifră / angajat
180 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 6% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
050 mii100 mii150 mii200 mii2016: cifra de afaceri 127.549 lei; profit net 32.136 lei20162017: cifra de afaceri 83.365 lei; profit net 21.574 lei20172018: cifra de afaceri 86.389 lei; profit net 28.665 lei20182019: cifra de afaceri 121.300 lei; profit net 21.987 lei20192020: cifra de afaceri 102.765 lei; profit net 37.920 lei20202021: cifra de afaceri 113.347 lei; profit net 47.439 lei20212022: cifra de afaceri 135.990 lei; profit net 73.643 lei20222023: cifra de afaceri 151.148 lei; profit net 73.271 lei20232024: cifra de afaceri 155.348 lei; profit net 47.237 lei20242025: cifra de afaceri 180.450 lei; profit net 81.016 lei2025
Indicator (lei)2016201720182019202020212022202320242025
Cifra de afaceri netă128 mii83 mii86 mii121 mii103 mii113 mii136 mii151 mii155 mii180 mii
Venituri totale128 mii83 mii86 mii121 mii103 mii113 mii136 mii151 mii155 mii181 mii
Cheltuieli totale92 mii59 mii55 mii96 mii62 mii63 mii58 mii76 mii107 mii98 mii
Profit / pierdere brută36 mii24 mii31 mii26 mii41 mii51 mii78 mii75 mii49 mii83 mii
Profit / pierdere netă32 mii22 mii29 mii22 mii38 mii47 mii74 mii73 mii47 mii81 mii
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate—————————4.031
Active circulante35 mii63 mii32 mii29 mii40 mii60 mii80 mii78 mii52 mii83 mii
din care stocuri133—————————
creanțe2.0352.8001.6286001.6701.11066 mii3.6003.00048 mii
casa și conturi la bănci33 mii60 mii30 mii28 mii39 mii59 mii15 mii74 mii49 mii35 mii
Datorii1.95041 mii2.8752.3502.0651.9776.3694.5185.0055.629
Capitaluri proprii33 mii22 mii29 mii26 mii38 mii58 mii74 mii73 mii47 mii81 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3 din 8 în județul Sălaj și locul 276 din 678 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice.

Firme similare din județul Sălaj

Dosare în instanță

Cele mai recente 10 din 42 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 25961/303/202612.10.2026

    validare poprire

    Judecătoria Sectorul 6 Bucuresti · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

  • 2485/89/2009/a1.14216.09.2026

    contestaţie împotriva hotărârii comitetului/adunarii creditorilor DIN 15.07.2024

    Tribunalul Vaslui · Fond · Faliment · calitate: Creditor

  • 15592/303/202623.06.2026

    validare poprire

    Judecătoria Sectorul 6 Bucuresti · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

  • 30474/299/202615.06.2026

    ordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. 34060,60 LEI

    Judecătoria Sectorul 1 Bucuresti · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Debitor

  • 10921/180/202604.06.2026

    validare poprire DS.EX. 104/2026 BEJ MORUZI S.

    Judecătoria Bacau · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit

  • 2485/89/2009/a1.12021.05.2026

    contestaţie împotriva măsurilor administratorului/lichidatorului judiciar

    Curtea de Apel Iasi · Recurs · Faliment · calitate: Intimat creditor

  • 2589/331/202619.05.2026

    plângere contravenţională DGAF NR.PVCSC NR.0039741/15.04.2026

    Judecătoria Valeniidemunte · Fond · Civil · calitate: Petent

  • 2485/89/2009/a1.12407.04.2026

    contestare raport şi plan de distribuire sume

    Curtea de Apel Iasi · Recurs · Faliment · calitate: Intimat

  • 22087/4/202524.02.2026

    pretenţii

    Tribunalul Bucuresti · Apel · Litigii cu profesioniştii · calitate: Intimat

  • 2485/89/2009/a1.12414.11.2025

    contestare raport şi plan de distribuire sume + suspendarea măsurilor administratorului judiciar publicat în BPI NR. 24496/07.11.2025

    Tribunalul Vaslui · Fond · Faliment · calitate: Creditor

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

  • 1813 Servicii pregătitoare pentru pretipărire
  • 1814 Legătorie și servicii conexe
  • 1820 Reproducerea înregistrărilor
  • 3313 Repararea echipamentelor electronice și optice
  • 3319 Repararea altor echipamente
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4339 Alte lucrări de finisare
  • 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone)
  • 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor
  • 4642 Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
  • 4651 Comerț cu ridicata al calculatoarelor, echipamentelor periferice și software- ului
  • 4652 Comerț cu ridicata de componente și echipamente electronice și de telecomunicații
  • 4666 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente de birou
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
  • 5811 Activități de editare a cărților
  • 5814 Activități de editare a revistelor și periodicelor
  • 5819 Alte activități de editare
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației
  • 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6312 Activități ale portalurilor web
  • 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat
  • 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice

Întrebări frecvente despre COMPLETE SOLUTIONS SRL

Care este CUI-ul firmei COMPLETE SOLUTIONS SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMPLETE SOLUTIONS SRL este 23757280. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J31/350/2008, iar codul EUID este ROONRC.J31/350/2008.

Unde are sediul COMPLETE SOLUTIONS SRL?

Sediul social al firmei COMPLETE SOLUTIONS SRL este în Str. PĂCII, bl. P14, sc. A, et. 1, ap. 5, Municipiul Zalău, Sălaj, județul Sălaj, cod poștal 450092, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are COMPLETE SOLUTIONS SRL?

Activitatea principală a firmei COMPLETE SOLUTIONS SRL este „Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice”, cod CAEN 9511. În Registrul Comerțului are autorizate în total 30 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată COMPLETE SOLUTIONS SRL?

COMPLETE SOLUTIONS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 aprilie 2008, deci are 18 ani de activitate.

Cum pot contacta firma COMPLETE SOLUTIONS SRL?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 774). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are COMPLETE SOLUTIONS SRL?

În 2025, COMPLETE SOLUTIONS SRL a raportat o cifră de afaceri de 180 mii lei și un profit net de 81 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este COMPLETE SOLUTIONS SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, COMPLETE SOLUTIONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează