COMPLETE CARGO SRL
MONUMENTUL EROILOR, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov
În 2025: cifra de afaceri 15,6 mil lei, profit net 615 mii lei, 12 angajați.
Despre COMPLETE CARGO SRL
COMPLETE CARGO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2014 cu numărul J23/2436/2014 și codul unic de înregistrare (CUI) 33507426, cu sediul în Clinceni, județul Ilfov. Activitatea principală este „Alte activități anexe transporturilor” (cod CAEN 5229). Firma are 12 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 15,6 mil lei (+11% față de 2024), un profit net de 615 mii lei și 12 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 12 mil lei la 15,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 12 noiembrie 2014.
Date de identificare
- CUI
- 33507426
- Nr. Registrul Comerțului
- J23/2436/2014
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 22 august 2014
- EUID
- ROONRC.J23/2436/2014
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 12.11.2014
Organ fiscal competent: Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Ilfov
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 15,6 mil lei
- Profit net
- 615 mii lei
- Angajați (medie)
- 12
- Capitaluri proprii
- 1,3 mil lei
- Datorii
- 2,4 mil lei
- Active totale
- 3,8 mil lei
- Marjă netă
- 4%
- Cifră / angajat
- 1,3 mil lei
+11% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 8,8 mil | 10,3 mil | 10 mil | 11,3 mil | 10,1 mil | 12 mil | 14,8 mil | 12,7 mil | 14 mil | 15,6 mil |
| Venituri totale | 8,8 mil | 10,3 mil | 10,3 mil | 11,3 mil | 10,1 mil | 12,1 mil | 14,8 mil | 12,8 mil | 14 mil | 15,6 mil |
| Cheltuieli totale | 8,6 mil | 9,8 mil | 10 mil | 10,9 mil | 9,6 mil | 11,4 mil | 13,7 mil | 12,2 mil | 13,6 mil | 14,8 mil |
| Profit / pierdere brută | 214 mii | 474 mii | 311 mii | 437 mii | 558 mii | 657 mii | 1,1 mil | 579 mii | 471 mii | 733 mii |
| Profit / pierdere netă | 151 mii | 422 mii | 281 mii | 366 mii | 497 mii | 557 mii | 916 mii | 445 mii | 364 mii | 615 mii |
| Număr mediu de angajați | 10 | 10 | 11 | 12 | 12 | 14 | 16 | 14 | 14 | 12 |
| Active imobilizate | 98 mii | 66 mii | 58 mii | 81 mii | 11 mii | 6.066 | 205 mii | 171 mii | 109 mii | 47 mii |
| Active circulante | 1,8 mil | 2 mil | 2,3 mil | 2,4 mil | 1,2 mil | 2,2 mil | 2,7 mil | 3,1 mil | 3,6 mil | 3,7 mil |
| din care stocuri | 23 mii | 28 mii | 71 mii | 76 mii | — | 15 mii | 668 | 1.508 | 8.772 | 8.289 |
| creanțe | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 1,1 mil | 968 mii | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,6 mil | 2,1 mil | 3 mil |
| casa și conturi la bănci | 379 mii | 437 mii | 644 mii | 1,2 mil | 206 mii | 866 mii | 1,4 mil | 1,5 mil | 1,5 mil | 671 mii |
| Cheltuieli în avans | 14 mii | 14 mii | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1,8 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 2,1 mil | 1,1 mil | 1,7 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 3 mil | 2,4 mil |
| Capitaluri proprii | 85 mii | 370 mii | 652 mii | 311 mii | 95 mii | 479 mii | 1,3 mil | 1,6 mil | 710 mii | 1,3 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1 din 30 în județul Ilfov și locul 11 din 611 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5229 – Alte activități anexe transporturilor.
Firme similare din județul Ilfov
- DIETRICH - HONOLD LOGISTICS SRL · Otopeni8,8 mil lei · 4 ang.
- TRANS CONECT SRL · Corbeanca5 mil lei · 1 ang.
- LORD CAT SPEDITION S.R.L. · Popești Leordeni2,6 mil lei · 2 ang.
- REMIBO LOG S.R.L. · Ștefăneștii De Jos1,7 mil lei · 4 ang.
- SPECIALISED AVIATION SERVICES SRL · Voluntari1,5 mil lei · 1 ang.
- FEILIKS LOGISTICS S.R.L. · Fundeni (com. Dobroești)1,3 mil lei · 2 ang.
- GLOBAL STAR TRANSPORT SRL · Domnești1,2 mil lei · 5 ang.
- FELIX DOLOR SERVICES S.R.L. · Voluntari885 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
5 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 4527/1748/202519.03.2025
cerere de valoare redusă
Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 37733/325/202410.10.2024
cerere necontencioasa ANULARE BILET LA ORDIN
Judecătoria Timisoara · Fond · Litigii cu profesioniştii · calitate: Petent
- 37771/325/202410.10.2024
cerere necontencioasă /ANULARE BILET LA ORDIN
Judecătoria Timisoara · Fond · Civil · calitate: Reclamant
- 2760/268/202329.12.2023
actiune in raspundere contractuala
Judecătoria Cornetu · Fond · Civil · calitate: Pârât
- 2760/268/202324.08.2023
actiune in raspundere contractuala
Judecătoria Odorheiulsecuiesc · Fond · Civil · calitate: Pârât
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 04.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5229 – Alte activități anexe transporturilor
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 5020 Transporturi maritime și costiere de marfă
- 5210 Depozitări
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5224 Manipulări
- 5229 Alte activități anexe transporturilor
- 5320 Alte activități poștale și de curier
Întrebări frecvente despre COMPLETE CARGO SRL
Care este CUI-ul firmei COMPLETE CARGO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMPLETE CARGO SRL este 33507426, iar codul de TVA este RO33507426. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J23/2436/2014, iar codul EUID este ROONRC.J23/2436/2014.
Unde are sediul COMPLETE CARGO SRL?
Sediul social al firmei COMPLETE CARGO SRL este în MONUMENTUL EROILOR, Sat Clinceni, Comuna Clinceni, Ilfov, județul Ilfov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COMPLETE CARGO SRL?
Activitatea principală a firmei COMPLETE CARGO SRL este „Alte activități anexe transporturilor”, cod CAEN 5229. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COMPLETE CARGO SRL?
COMPLETE CARGO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 august 2014, deci are 12 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COMPLETE CARGO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0729 *** 612). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COMPLETE CARGO SRL?
În 2025, COMPLETE CARGO SRL a raportat o cifră de afaceri de 15,6 mil lei și un profit net de 615 mii lei, cu 12 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COMPLETE CARGO SRL plătitoare de TVA?
Da. COMPLETE CARGO SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 12 noiembrie 2014. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.