COMBEC-PRIMA SRL
Str. CODRULUI, Loc. Beclean, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud
În 2025: cifra de afaceri 157 mii lei, pierdere netă 18 mii lei, 1 angajați.
Despre COMBEC-PRIMA SRL
COMBEC-PRIMA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iulie 1999 cu numărul J1999000173069 și codul unic de înregistrare (CUI) 11956203, cu sediul în Beclean, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 27 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 157 mii lei (+115% față de 2024), o pierdere netă de 18 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 123 mii lei la 157 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 19 iulie 1999 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 11956203
- Nr. Registrul Comerțului
- J1999000173069
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 02 iulie 1999
- EUID
- ROONRC.J1999000173069
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 19.07.1999
din 01.01.2013
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Beclean
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 157 mii lei
- Pierdere netă
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 174 mii lei
- Datorii
- 139 mii lei
- Active totale
- 312 mii lei
- Marjă netă
- -11,7%
- Cifră / angajat
- 157 mii lei
+115% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2025. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 58 mii | 86 mii | 72 mii | 134 mii | 137 mii | 123 mii | 153 mii | 97 mii | 73 mii | 157 mii |
| Venituri totale | 58 mii | 86 mii | 72 mii | 134 mii | 137 mii | 127 mii | 153 mii | 347 mii | 81 mii | 157 mii |
| Cheltuieli totale | 70 mii | 36 mii | 19 mii | 30 mii | 33 mii | 31 mii | 40 mii | 202 mii | 71 mii | 175 mii |
| Profit / pierdere brută | -12 mii | 50 mii | 53 mii | 104 mii | 104 mii | 96 mii | 112 mii | 145 mii | 10 mii | -18 mii |
| Profit / pierdere netă | -12 mii | 50 mii | 51 mii | 100 mii | 100 mii | 92 mii | 109 mii | 142 mii | 9.385 | -18 mii |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 99 mii | 84 mii | 66 mii | 56 mii | 48 mii | 46 mii | 40 mii | 186 mii | 184 mii | 170 mii |
| Active circulante | 277 mii | 297 mii | 234 mii | 307 mii | 315 mii | 312 mii | 340 mii | 149 mii | 14 mii | 140 mii |
| din care stocuri | 37 | 37 | -12 mii | — | — | — | — | — | — | — |
| creanțe | 273 mii | 288 mii | 135 mii | 130 mii | 130 mii | 141 mii | 161 mii | 144 mii | 9.806 | 59 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.390 | 9.392 | 111 mii | 177 mii | 186 mii | 170 mii | 29 mii | 4.853 | 4.603 | 82 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1.563 |
| Datorii | 185 mii | 140 mii | 8.237 | 17 mii | 19 mii | 21 mii | 27 mii | 10 mii | 6.100 | 139 mii |
| Venituri în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 71 |
| Capitaluri proprii | 191 mii | 241 mii | 292 mii | 345 mii | 345 mii | 337 mii | 353 mii | 324 mii | 192 mii | 174 mii |
| din care capital subscris vărsat | 124 mii | 124 mii | 124 mii | 124 mii | 124 mii | 124 mii | 124 mii | 138 mii | 138 mii | 138 mii |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 74 din 129 în județul Bistrița-Năsăud și locul 8.854 din 14.557 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Bistrița-Năsăud
- NORMANDIA IMPEX SRL · Năsăud172 mii lei · 1 ang.
- VERNES S.R.L. · Sângeorz-Băi163 mii lei · 1 ang.
- DELFIN SRL · Bistrița159 mii lei · 0 ang.
- VINCENTIO COM SRL · Bistrița159 mii lei · 0 ang.
- AP BUSINESS AND REALTY CONSULTING S.R.L. · Bistrița157 mii lei · 0 ang.
- PLENILUNIO SRL PRATO SUCURSALA ȘIEU-SFÂNTU · Sieu-Sfintu (com. Sintereag)151 mii lei · 0 ang.
- FARMACIA-MULTIVITA SRL · Bistrița145 mii lei · 0 ang.
- ROMEXINTER SRL · Bistrița139 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4687 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre COMBEC-PRIMA SRL
Care este CUI-ul firmei COMBEC-PRIMA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMBEC-PRIMA SRL este 11956203, iar codul de TVA este RO11956203. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J1999000173069, iar codul EUID este ROONRC.J1999000173069.
Unde are sediul COMBEC-PRIMA SRL?
Sediul social al firmei COMBEC-PRIMA SRL este în Str. CODRULUI, Loc. Beclean, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud, județul Bistrița-Năsăud, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COMBEC-PRIMA SRL?
Activitatea principală a firmei COMBEC-PRIMA SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată COMBEC-PRIMA SRL?
COMBEC-PRIMA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 iulie 1999, deci are 27 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COMBEC-PRIMA SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0263 *** 508). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are COMBEC-PRIMA SRL?
În 2025, COMBEC-PRIMA SRL a raportat o cifră de afaceri de 157 mii lei și o pierdere netă de 18 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COMBEC-PRIMA SRL plătitoare de TVA?
Da. COMBEC-PRIMA SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 19 iulie 1999 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.