COMARIS CENTER SRL
Str. REVOLUȚIEI, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 155 mii lei, profit net 34 mii lei, 1 angajați.
Despre COMARIS CENTER SRL
COMARIS CENTER SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2005 cu numărul J2005000606159 și codul unic de înregistrare (CUI) 17632273, cu sediul în Târgoviște, județul Dâmbovița. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 155 mii lei (+15% față de 2024), un profit net de 34 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 89 mii lei la 155 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 17632273
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000606159
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 27 mai 2005
- EUID
- ROONRC.J2005000606159
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 07.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 155 mii lei
- Profit net
- 34 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 34 mii lei
- Datorii
- 7.787 lei
- Active totale
- 42 mii lei
- Marjă netă
- 22%
- Cifră / angajat
- 155 mii lei
+15% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 18% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 98 mii | 94 mii | 79 mii | 110 mii | 105 mii | 89 mii | 109 mii | 129 mii | 135 mii | 155 mii |
| Venituri totale | 98 mii | 94 mii | 79 mii | 110 mii | 105 mii | 89 mii | 109 mii | 129 mii | 135 mii | 155 mii |
| Cheltuieli totale | 31 mii | 36 mii | 28 mii | 40 mii | 27 mii | 57 mii | 35 mii | 91 mii | 75 mii | 119 mii |
| Profit / pierdere brută | 67 mii | 57 mii | 52 mii | 70 mii | 78 mii | 32 mii | 74 mii | 38 mii | 60 mii | 36 mii |
| Profit / pierdere netă | 65 mii | 57 mii | 49 mii | 67 mii | 75 mii | 29 mii | 70 mii | 32 mii | 59 mii | 34 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 6.556 | 6.807 | 68 mii | 53 mii | 39 mii | 28 mii | 14 mii | 0 | 0 | 4.010 |
| Active circulante | 181 mii | 118 mii | 43 mii | 143 mii | 104 mii | 83 mii | 88 mii | 39 mii | 63 mii | 38 mii |
| creanțe | — | 2.774 | — | 2.062 | 1.036 | 0 | — | — | 5.128 | 15 mii |
| casa și conturi la bănci | 181 mii | 116 mii | 43 mii | 141 mii | 103 mii | 83 mii | 88 mii | 39 mii | 58 mii | 23 mii |
| Datorii | 3.066 | 11 mii | 601 | 61 mii | 61 mii | 697 | 2.270 | 6.770 | 4.575 | 7.787 |
| Capitaluri proprii | 185 mii | 114 mii | 110 mii | 134 mii | 82 mii | 111 mii | 100 mii | 32 mii | 59 mii | 34 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 92 din 153 în județul Dâmbovița și locul 8.885 din 14.554 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Dâmbovița
- DINU ZIAN S.R.L. · Târgoviște171 mii lei · 1 ang.
- RALIN CREATION S.R.L. · Valea Voievozilor (com. Răzvad)170 mii lei · 1 ang.
- ELLELIGHT STAR S.R.L. · Târgoviște150 mii lei · 1 ang.
- SIMNET SRL · Târgoviște148 mii lei · 1 ang.
- HEALTHMED CARE CRISTINA S.R.L. · Târgoviște148 mii lei · 1 ang.
- SELECT RENT INVEST S.R.L. · Moreni143 mii lei · 0 ang.
- ARCAL BONT SRL · Târgoviște142 mii lei · 1 ang.
- BUROM STEEL INVEST S.R.L. · Târgoviște140 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Întrebări frecvente despre COMARIS CENTER SRL
Care este CUI-ul firmei COMARIS CENTER SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMARIS CENTER SRL este 17632273. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2005000606159, iar codul EUID este ROONRC.J2005000606159.
Unde are sediul COMARIS CENTER SRL?
Sediul social al firmei COMARIS CENTER SRL este în Str. REVOLUȚIEI, Municipiul Târgoviște, Dâmbovița, județul Dâmbovița, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are COMARIS CENTER SRL?
Activitatea principală a firmei COMARIS CENTER SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820.
Când a fost înființată COMARIS CENTER SRL?
COMARIS CENTER SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 mai 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma COMARIS CENTER SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru COMARIS CENTER SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Târgoviște sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are COMARIS CENTER SRL?
În 2025, COMARIS CENTER SRL a raportat o cifră de afaceri de 155 mii lei și un profit net de 34 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este COMARIS CENTER SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, COMARIS CENTER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.