Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

COMANTECH INSIGHTS S.R.L.

CUI 51169668J2025004068001

SPLAIUL INDEPENDENTEI, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri 4.300 lei, profit net 1.641 lei.

Despre COMANTECH INSIGHTS S.R.L.

COMANTECH INSIGHTS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2025 cu numărul J2025004068001 și codul unic de înregistrare (CUI) 51169668, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea” (cod CAEN 7112). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4.300 lei, un profit net de 1.641 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51169668
Nr. Registrul Comerțului
J2025004068001
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
27 ianuarie 2025
EUID
ROONRC.J2025004068001
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
4.300 lei
Profit net
1.641 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.841 lei
Datorii
3.907 lei
Active totale
5.748 lei
Marjă netă
38,2%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 68% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă4.300
Venituri totale4.300
Cheltuieli totale2.354
Profit / pierdere brută1.946
Profit / pierdere netă1.641
Active imobilizate4.305
Active circulante1.443
creanțe131
casa și conturi la bănci1.312
Datorii3.907
Capitaluri proprii1.841
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 3.401 din 3.462 în județul București și locul 15.827 din 16.139 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 7112 – Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

  • 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre COMANTECH INSIGHTS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei COMANTECH INSIGHTS S.R.L. este 51169668. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025004068001, iar codul EUID este ROONRC.J2025004068001.

Unde are sediul COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

Sediul social al firmei COMANTECH INSIGHTS S.R.L. este în SPLAIUL INDEPENDENTEI, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei COMANTECH INSIGHTS S.R.L. este „Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea”, cod CAEN 7112. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

COMANTECH INSIGHTS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 ianuarie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0784 *** 753). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are COMANTECH INSIGHTS S.R.L.?

În 2025, COMANTECH INSIGHTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.300 lei și un profit net de 1.641 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este COMANTECH INSIGHTS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, COMANTECH INSIGHTS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează