Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

CODREX CONSULTING S.R.L.

CUI 52842958J2025084818002

PORII, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj

În 2025: cifra de afaceri 5.000 lei, profit net 809 lei, 1 angajați.

Despre CODREX CONSULTING S.R.L.

CODREX CONSULTING S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025 cu numărul J2025084818002 și codul unic de înregistrare (CUI) 52842958, cu sediul în Florești, județul Cluj. Activitatea principală este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal” (cod CAEN 6920). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 5.000 lei, un profit net de 809 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52842958
Nr. Registrul Comerțului
J2025084818002
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
05 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025084818002
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
5.000 lei
Profit net
809 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
1.309 lei
Datorii
4.191 lei
Active totale
5.500 lei
Marjă netă
16,2%
Cifră / angajat
5.000 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 76% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă5.000
Venituri totale5.000
Cheltuieli totale4.141
Profit / pierdere brută859
Profit / pierdere netă809
Număr mediu de angajați1
Active circulante5.500
creanțe5.000
casa și conturi la bănci500
Datorii4.191
Capitaluri proprii1.309
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 722 din 738 în județul Cluj și locul 12.234 din 12.435 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal.

Firme similare din județul Cluj

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6920 – Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

  • 6920 Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Întrebări frecvente despre CODREX CONSULTING S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CODREX CONSULTING S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CODREX CONSULTING S.R.L. este 52842958. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025084818002, iar codul EUID este ROONRC.J2025084818002.

Unde are sediul CODREX CONSULTING S.R.L.?

Sediul social al firmei CODREX CONSULTING S.R.L. este în PORII, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, județul Cluj, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CODREX CONSULTING S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CODREX CONSULTING S.R.L. este „Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal”, cod CAEN 6920.

Când a fost înființată CODREX CONSULTING S.R.L.?

CODREX CONSULTING S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma CODREX CONSULTING S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 125). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CODREX CONSULTING S.R.L.?

În 2025, CODREX CONSULTING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei și un profit net de 809 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CODREX CONSULTING S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CODREX CONSULTING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează