CNA COM CONSTRUCT SRL
Str. OVIDIU, Municipiul Buzău, Buzău
În 2025: cifra de afaceri 272 mii lei, profit net 100 mii lei, 1 angajați.
Despre CNA COM CONSTRUCT SRL
CNA COM CONSTRUCT SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 ianuarie 2003 cu numărul J2003000058103 și codul unic de înregistrare (CUI) 15163871, cu sediul în Buzău, județul Buzău. Activitatea principală este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 23 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 272 mii lei (+61% față de 2024), un profit net de 100 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 31 mii lei la 272 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 15163871
- Nr. Registrul Comerțului
- J2003000058103
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 29 ianuarie 2003
- EUID
- ROONRC.J2003000058103
- Cod poștal
- 120003
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 07.10.2026
reactivat 24.09.2015
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 272 mii lei
- Profit net
- 100 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 193 mii lei
- Datorii
- 449 mii lei
- Active totale
- 642 mii lei
- Marjă netă
- 36,8%
- Cifră / angajat
- 272 mii lei
+61% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 70% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1.050 | — | — | — | 31 mii | 65 mii | 110 mii | 169 mii | 272 mii |
| Venituri totale | 1.050 | 0 | 0 | 0 | 31 mii | 65 mii | 113 mii | 170 mii | 272 mii |
| Cheltuieli totale | 926 | — | — | 1.227 | 2.164 | 34 mii | 85 mii | 130 mii | 169 mii |
| Profit / pierdere brută | 124 | 0 | 0 | -1.227 | 29 mii | 31 mii | 28 mii | 40 mii | 102 mii |
| Profit / pierdere netă | 92 | 0 | 0 | -1.227 | 28 mii | 31 mii | 27 mii | 38 mii | 100 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | 25 mii | 24 mii | 317 mii | 294 mii | 270 mii | 550 mii |
| Active circulante | 26 mii | 26 mii | 26 mii | 31 mii | 50 mii | 101 mii | 71 mii | 117 mii | 92 mii |
| din care stocuri | 1.048 | 1.048 | 1.048 | 1.048 | 1.076 | — | — | — | — |
| creanțe | 25 mii | 25 mii | 25 mii | 25 mii | 31 mii | 39 mii | 44 mii | 42 mii | 42 mii |
| casa și conturi la bănci | 168 | 168 | 168 | 4.878 | 19 mii | 62 mii | 27 mii | 75 mii | 50 mii |
| Datorii | 36 mii | 36 mii | 36 mii | 67 mii | 58 mii | 390 mii | 309 mii | 294 mii | 449 mii |
| Capitaluri proprii | -9.469 | -9.469 | -9.470 | -11 mii | 17 mii | 28 mii | 55 mii | 93 mii | 193 mii |
| din care capital subscris vărsat | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 | 400 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 56 din 157 în județul Buzău și locul 6.645 din 14.556 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Buzău
- SANTE NEXT GENERATION S.R.L. · Buzău300 mii lei · 0 ang.
- BAREX LAVALIN SRL · Buzău298 mii lei · 1 ang.
- FARMACIA CRING SRL · Buzău292 mii lei · 3 ang.
- APOTRANS SRL · Vernești269 mii lei · 1 ang.
- TOADER ECATO IMOBILIARE S.R.L. · Buzău264 mii lei · 0 ang.
- SAGEATA SRL · Dâmbroca (com. Săgeata)262 mii lei · 2 ang.
- MICROMOFT 84 SRL · Buzău259 mii lei · 0 ang.
- CRISAUR ROOM CONCEPT SRL · Stâlpu258 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 6810 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 6831 Agenții imobiliare
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
- 8129 Alte activități de curățenie
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a.
Întrebări frecvente despre CNA COM CONSTRUCT SRL
Care este CUI-ul firmei CNA COM CONSTRUCT SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CNA COM CONSTRUCT SRL este 15163871. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2003000058103, iar codul EUID este ROONRC.J2003000058103.
Unde are sediul CNA COM CONSTRUCT SRL?
Sediul social al firmei CNA COM CONSTRUCT SRL este în Str. OVIDIU, Municipiul Buzău, Buzău, județul Buzău, cod poștal 120003, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CNA COM CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a firmei CNA COM CONSTRUCT SRL este „Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 7 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CNA COM CONSTRUCT SRL?
CNA COM CONSTRUCT SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 ianuarie 2003, deci are 23 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CNA COM CONSTRUCT SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 239). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CNA COM CONSTRUCT SRL?
În 2025, CNA COM CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 272 mii lei și un profit net de 100 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CNA COM CONSTRUCT SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CNA COM CONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 7 octombrie 2026.