Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA1 an pe piață

CLIMA CONFIDENCE S.R.L.

CUI 51600565J2025025562003

CONSTANTIN RADU, bl. Z7, sc. 2, et. 1, ap. 25, București Sectorul 5, București

În 2025: cifra de afaceri 6.552 lei, profit net 5.497 lei, 0 angajați.

Despre CLIMA CONFIDENCE S.R.L.

CLIMA CONFIDENCE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2025 cu numărul J2025025562003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51600565, cu sediul în București Sector 5, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat” (cod CAEN 4322). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 6.552 lei, un profit net de 5.497 lei și 0 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
51600565
Nr. Registrul Comerțului
J2025025562003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025025562003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
6.552 lei
Profit net
5.497 lei
Angajați (medie)
0
Capitaluri proprii
5.697 lei
Datorii
1.048 lei
Active totale
6.745 lei
Marjă netă
83,9%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 16% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă6.552
Venituri totale6.552
Cheltuieli totale7
Profit / pierdere brută6.545
Profit / pierdere netă5.497
Active circulante6.745
casa și conturi la bănci6.745
Datorii1.048
Capitaluri proprii5.697
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4322 – Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

  • 3900 Activități și servicii de decontaminare
  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
  • 4331 Lucrări de ipsoserie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4391 Activități de zidărie
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
  • 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor
  • 8122 Activități specializate de curățenie
  • 8123 Alte activități de curățenie

Întrebări frecvente despre CLIMA CONFIDENCE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLIMA CONFIDENCE S.R.L. este 51600565. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025025562003, iar codul EUID este ROONRC.J2025025562003.

Unde are sediul CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

Sediul social al firmei CLIMA CONFIDENCE S.R.L. este în CONSTANTIN RADU, bl. Z7, sc. 2, et. 1, ap. 25, București Sectorul 5, București, București Sector 5, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CLIMA CONFIDENCE S.R.L. este „Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat”, cod CAEN 4322. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

CLIMA CONFIDENCE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0720 *** 042). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CLIMA CONFIDENCE S.R.L.?

În 2025, CLIMA CONFIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.552 lei și un profit net de 5.497 lei, cu 0 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CLIMA CONFIDENCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CLIMA CONFIDENCE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51600565

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează