CLEOMED SRL
MUȘATINI, et. 1, Municipiul Iași, Iași
În 2025: cifra de afaceri 379 mii lei, profit net 205 mii lei, 2 angajați.
Despre CLEOMED SRL
CLEOMED SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2015 cu numărul J2015002063227 și codul unic de înregistrare (CUI) 35238707, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 379 mii lei (-3% față de 2024), un profit net de 205 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 283 mii lei la 379 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35238707
- Nr. Registrul Comerțului
- J2015002063227
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 noiembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J2015002063227
- Cod poștal
- 700599
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 11.10.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 379 mii lei
- Profit net
- 205 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 205 mii lei
- Datorii
- 12 mii lei
- Active totale
- 217 mii lei
- Marjă netă
- 54%
- Cifră / angajat
- 189 mii lei
-3% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 5% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 101 mii | 160 mii | 177 mii | 237 mii | 220 mii | 283 mii | 297 mii | 343 mii | 389 mii | 379 mii |
| Venituri totale | 101 mii | 160 mii | 177 mii | 237 mii | 221 mii | 283 mii | 297 mii | 343 mii | 389 mii | 379 mii |
| Cheltuieli totale | 58 mii | 101 mii | 105 mii | 103 mii | 112 mii | 127 mii | 124 mii | 134 mii | 158 mii | 163 mii |
| Profit / pierdere brută | 43 mii | 59 mii | 72 mii | 135 mii | 108 mii | 156 mii | 173 mii | 209 mii | 231 mii | 216 mii |
| Profit / pierdere netă | 42 mii | 58 mii | 70 mii | 133 mii | 106 mii | 153 mii | 170 mii | 206 mii | 219 mii | 205 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 5 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 0 | 20 | 11 | 36 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2.819 |
| Active circulante | 47 mii | 61 mii | 78 mii | 142 mii | 113 mii | 161 mii | 178 mii | 215 mii | 231 mii | 214 mii |
| din care stocuri | 44 | 71 | 70 | 11 | 41 | 112 | 37 | 108 | 120 | 76 |
| creanțe | 11 mii | 15 mii | 21 mii | 28 mii | 2.649 | 75 mii | 131 mii | 21 mii | 171 mii | 151 mii |
| casa și conturi la bănci | 36 mii | 46 mii | 57 mii | 113 mii | 111 mii | 86 mii | 47 mii | 194 mii | 60 mii | 63 mii |
| Datorii | 5.510 | 3.432 | 7.361 | 8.821 | 7.063 | 8.024 | 7.991 | 9.314 | 12 mii | 12 mii |
| Capitaluri proprii | 42 mii | 58 mii | 71 mii | 133 mii | 106 mii | 153 mii | 170 mii | 206 mii | 219 mii | 205 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 299 din 665 în județul Iași și locul 5.260 din 12.304 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 8622 – Activități de asistență medicală specializată.
Firme similare din județul Iași
- HAI LIVES SRL · Iași385 mii lei · 2 ang.
- CABINET PSIHIATRIE TEONA BACIULICĂ S.R.L. · Rediu384 mii lei · 2 ang.
- UROMED SOLUTIONS S.R.L. · Valea Lupului384 mii lei · 1 ang.
- LEADING ENT SCOPE S.R.L. · Iași383 mii lei · 1 ang.
- OFTALMOLOOK S.R.L. · Iași383 mii lei · 2 ang.
- DR. ALERGOLOG-IMUNOLOG URDEA DELIA S.R.L. · Iași383 mii lei · 2 ang.
- SOFANAMED SRL · Pașcani379 mii lei · 1 ang.
- PIEPTU CHIRURGIE PLASTICĂ S.R.L. · Iași369 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 16.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8622 – Activități de asistență medicală specializată
- 8621 Activități de asistență medicală generală
- 8622 Activități de asistență medicală specializată
Întrebări frecvente despre CLEOMED SRL
Care este CUI-ul firmei CLEOMED SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLEOMED SRL este 35238707. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2015002063227, iar codul EUID este ROONRC.J2015002063227.
Unde are sediul CLEOMED SRL?
Sediul social al firmei CLEOMED SRL este în MUȘATINI, et. 1, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, cod poștal 700599, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CLEOMED SRL?
Activitatea principală a firmei CLEOMED SRL este „Activități de asistență medicală specializată”, cod CAEN 8622. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CLEOMED SRL?
CLEOMED SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 noiembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CLEOMED SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CLEOMED SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Iași sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CLEOMED SRL?
În 2025, CLEOMED SRL a raportat o cifră de afaceri de 379 mii lei și un profit net de 205 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CLEOMED SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CLEOMED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 11 octombrie 2026.