CLEAN ZIM IMPEX SRL
Str. Împăratul Traian, Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, Teleorman
În 2025: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 5.392 lei.
Despre CLEAN ZIM IMPEX SRL
CLEAN ZIM IMPEX SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 2005 cu numărul J2005000578348 și codul unic de înregistrare (CUI) 17951787, cu sediul în Zimnicea, județul Teleorman. Activitatea principală este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531). Firma are 21 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei (-100% față de 2024), o pierdere netă de 5.392 lei. Între 2020 și 2024, cifra de afaceri a scăzut (de la 2.600 lei la 1.109 lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 30 ianuarie 2015.
Date de identificare
- CUI
- 17951787
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000578348
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 13 septembrie 2005
- EUID
- ROONRC.J2005000578348
- Cod poștal
- 145400
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 04.10.2026
din 30.01.2015
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Zimnicea
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- — lei
- Pierdere netă
- 5.392 lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 50 mii lei
- Datorii
- 67 mii lei
- Active totale
- 117 mii lei
-100% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani; cifra de afaceri a scăzut cu 100% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 4.350 | 4.002 | 2.591 | 2.543 | 2.600 | 2.118 | 4.172 | 3.260 | 1.109 | — |
| Venituri totale | 4.351 | 4.013 | 2.591 | 2.543 | 2.600 | 2.118 | 4.172 | 3.260 | 1.110 | 1 |
| Cheltuieli totale | 11 mii | 16 mii | 5.004 | 25 mii | 1.951 | 1.571 | 5.918 | 6.863 | 5.093 | 5.393 |
| Profit / pierdere brută | -6.510 | -12 mii | -2.413 | -22 mii | 649 | 547 | -1.746 | -3.603 | -3.983 | -5.392 |
| Profit / pierdere netă | -6.639 | -12 mii | -2.946 | -22 mii | 576 | 484 | -1.871 | -3.603 | -3.983 | -5.392 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
| Active imobilizate | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 121 mii | 118 mii | 114 mii | 110 mii |
| Active circulante | 77 mii | 66 mii | 63 mii | 15 mii | 18 mii | 20 mii | 16 mii | 10 mii | 8.667 | 7.160 |
| din care stocuri | 71 mii | 57 mii | 20 mii | 2.291 | 5.696 | 9.079 | 10 mii | 1.849 | 366 | 366 |
| creanțe | 3.360 | 4.079 | 38 mii | 7.522 | 5.638 | 5.829 | 2.154 | 5.077 | 1.084 | 1.091 |
| casa și conturi la bănci | 2.733 | 4.416 | 5.652 | 4.993 | 6.376 | 5.181 | 3.708 | 3.101 | 7.217 | 5.703 |
| Cheltuieli în avans | 1.115 | 1.115 | 1.115 | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii | 171 mii | 172 mii | 253 mii | 225 mii | 228 mii | 230 mii | 227 mii | 69 mii | 67 mii | 67 mii |
| Capitaluri proprii | 28 mii | 16 mii | -67 mii | -89 mii | -89 mii | -88 mii | -90 mii | 59 mii | 55 mii | 50 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Teleorman
- LAURMAD SLM S.R.L. · Drăcești (com. Scurtu Mare)0 lei · 0 ang.
- LA VRF S.R.L. · Botoroaga0 lei · 0 ang.
- GVB AUTO S.R.L. · Roșiori De Vede0 lei · 2 ang.
- AUTOMAH PRIMARK S.R.L. · Videle0 lei · 0 ang.
- TONCIU POWERWASH S.R.L. · Gratia0 lei · 0 ang.
- GABTEO AUTO S.R.L. · Vârtoapele De Jos (com. Vârtoape)0 lei · 0 ang.
- GAS MONKEY - CAR FULL SERVICES S.R.L. · Zimnicea0 lei · 0 ang.
- PROFESSIONAL FAN MOVING S.R.L. · Islaz0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 02.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 9531 – Repararea și întreținerea autovehiculelor
- 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor
Întrebări frecvente despre CLEAN ZIM IMPEX SRL
Care este CUI-ul firmei CLEAN ZIM IMPEX SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLEAN ZIM IMPEX SRL este 17951787, iar codul de TVA este RO17951787. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2005000578348, iar codul EUID este ROONRC.J2005000578348.
Unde are sediul CLEAN ZIM IMPEX SRL?
Sediul social al firmei CLEAN ZIM IMPEX SRL este în Str. Împăratul Traian, Loc. Zimnicea, Oraș Zimnicea, Teleorman, județul Teleorman, cod poștal 145400, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CLEAN ZIM IMPEX SRL?
Activitatea principală a firmei CLEAN ZIM IMPEX SRL este „Repararea și întreținerea autovehiculelor”, cod CAEN 9531.
Când a fost înființată CLEAN ZIM IMPEX SRL?
CLEAN ZIM IMPEX SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 septembrie 2005, deci are 21 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CLEAN ZIM IMPEX SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 806). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CLEAN ZIM IMPEX SRL?
În 2025, CLEAN ZIM IMPEX SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 5.392 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CLEAN ZIM IMPEX SRL plătitoare de TVA?
Da. CLEAN ZIM IMPEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 30 ianuarie 2015. Datele au fost verificate la ANAF pe 4 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/17951787API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.