CLEAN STYLE S.R.L.
CETĂȚII, Municipiul Timișoara, Timiș
În 2025: cifra de afaceri 4 mil lei, profit net 868 mii lei, 33 angajați.
Despre CLEAN STYLE S.R.L.
CLEAN STYLE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2024 cu numărul J2024001886353 și codul unic de înregistrare (CUI) 50050870, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.” (cod CAEN 8299). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 4 mil lei (+203% față de 2024), un profit net de 868 mii lei și 33 angajați (număr mediu). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024.
Date de identificare
- CUI
- 50050870
- Nr. Registrul Comerțului
- J2024001886353
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 09 mai 2024
- EUID
- ROONRC.J2024001886353
- Cod poștal
- 300358
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 03.11.2026
din 01.10.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 4 mil lei
- Profit net
- 868 mii lei
- Angajați (medie)
- 33
- Capitaluri proprii
- 600 lei
- Datorii
- 507 mii lei
- Active totale
- 507 mii lei
- Marjă netă
- 21,8%
- Cifră / angajat
- 120 mii lei
+203% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Datorii de 100% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,3 mil | 4 mil |
| Venituri totale | 1,3 mil | 4 mil |
| Cheltuieli totale | 844 mii | 3 mil |
| Profit / pierdere brută | 469 mii | 1 mil |
| Profit / pierdere netă | 431 mii | 868 mii |
| Număr mediu de angajați | 17 | 33 |
| Active circulante | 699 mii | 507 mii |
| din care stocuri | — | 548 |
| creanțe | 353 mii | 405 mii |
| casa și conturi la bănci | 347 mii | 102 mii |
| Datorii | 699 mii | 507 mii |
| Capitaluri proprii | 600 | 600 |
| din care capital subscris vărsat | 500 | 500 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Timiș
- DANOIL SMART ENERGY S.R.L. · Lugoj4,6 mil lei · 42 ang.
- IRE ECOLOGY S.R.L. · Timișoara4,4 mil lei · 6 ang.
- OCTANE CENTER SRL · Chișoda (com. Giroc)4,2 mil lei · 41 ang.
- OIL CAMIRA SRL · Ghiroda4 mil lei · 40 ang.
- RED ENERGY & OIL SRL · Lugoj3,6 mil lei · 35 ang.
- SBAV TOTAL S.R.L. · Dumbrăvița3,4 mil lei · 34 ang.
- MAV MOTION S.R.L. · Săcălaz3,2 mil lei · 29 ang.
- STARLIGHT STATION S.R.L. · Dumbrăvița3,1 mil lei · 27 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 03.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 8299 – Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
- 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
- 5611 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Întrebări frecvente despre CLEAN STYLE S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CLEAN STYLE S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CLEAN STYLE S.R.L. este 50050870, iar codul de TVA este RO50050870. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2024001886353, iar codul EUID este ROONRC.J2024001886353.
Unde are sediul CLEAN STYLE S.R.L.?
Sediul social al firmei CLEAN STYLE S.R.L. este în CETĂȚII, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, cod poștal 300358, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CLEAN STYLE S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CLEAN STYLE S.R.L. este „Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.”, cod CAEN 8299. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CLEAN STYLE S.R.L.?
CLEAN STYLE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 mai 2024, deci are 2 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CLEAN STYLE S.R.L.?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 108). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CLEAN STYLE S.R.L.?
În 2025, CLEAN STYLE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4 mil lei și un profit net de 868 mii lei, cu 33 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CLEAN STYLE S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. CLEAN STYLE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 3 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/50050870API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.