Sari la conținut
funcțiune3 ani pe piață

CIOBI SOLUTION S.R.L.

CUI 47146569J16/3056/2022

PRINCIPALĂ, Sat Valea Lungului, Comuna Breasta, Dolj

În 2025: cifra de afaceri 1.285 lei, profit net 188 lei.

Despre CIOBI SOLUTION S.R.L.

CIOBI SOLUTION S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 2022 cu numărul J16/3056/2022 și codul unic de înregistrare (CUI) 47146569, cu sediul în Valea Lungului (com. Breasta), județul Dolj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine” (cod CAEN 4779). Firma are 3 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 1.285 lei, un profit net de 188 lei.

Date de identificare

CUI
47146569
Nr. Registrul Comerțului
J16/3056/2022
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
08 noiembrie 2022
EUID
ROONRC.J16/3056/2022
Cod poștal
207122

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
1.285 lei
Profit net
188 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.610 lei
Datorii
7.738 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
14,6%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă1.285
Venituri totale1.285
Cheltuieli totale1.061
Profit / pierdere brută224
Profit / pierdere netă188
Active circulante10 mii
din care stocuri5.496
casa și conturi la bănci4.852
Datorii7.738
Capitaluri proprii2.610

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 107 din 111 în județul Dolj și locul 1.891 din 1.936 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine.

Firme similare din județul Dolj

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 15.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4779 – Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

  • 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi, în magazine specializate
  • 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine

Întrebări frecvente despre CIOBI SOLUTION S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CIOBI SOLUTION S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CIOBI SOLUTION S.R.L. este 47146569. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J16/3056/2022, iar codul EUID este ROONRC.J16/3056/2022.

Unde are sediul CIOBI SOLUTION S.R.L.?

Sediul social al firmei CIOBI SOLUTION S.R.L. este în PRINCIPALĂ, Sat Valea Lungului, Comuna Breasta, Dolj, Valea Lungului (com. Breasta), județul Dolj, cod poștal 207122, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CIOBI SOLUTION S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CIOBI SOLUTION S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie vândute prin magazine”, cod CAEN 4779. În Registrul Comerțului are autorizate în total 2 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CIOBI SOLUTION S.R.L.?

CIOBI SOLUTION S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 noiembrie 2022, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CIOBI SOLUTION S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CIOBI SOLUTION S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Valea Lungului (com. Breasta) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are CIOBI SOLUTION S.R.L.?

În 2025, CIOBI SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.285 lei și un profit net de 188 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Explorează