CINAKO MEDIA SRL
ATHANASIE ENESCU, bl. 5, sc. 1, ap. 2, București Sectorul 1, București
În 2025: cifra de afaceri 170 mii lei, profit net 115 mii lei, 1 angajați.
Despre CINAKO MEDIA SRL
CINAKO MEDIA SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2016 cu numărul J40/14584/2016 și codul unic de înregistrare (CUI) 36710912, cu sediul în București Sector 1, municipiul București. Activitatea principală este „Activități ale agențiilor de publicitate” (cod CAEN 7311). Firma are 9 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 170 mii lei (-30% față de 2024), un profit net de 115 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 121 mii lei la 170 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 36710912
- Nr. Registrul Comerțului
- J40/14584/2016
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 04 noiembrie 2016
- EUID
- ROONRC.J40/14584/2016
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
Organ fiscal competent: Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 170 mii lei
- Profit net
- 115 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- 125 mii lei
- Datorii
- 36 mii lei
- Active totale
- 161 mii lei
- Marjă netă
- 68%
- Cifră / angajat
- 170 mii lei
-30% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Cifra de afaceri a scăzut cu 30% față de 2024. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 38 mii | 135 mii | 142 mii | 190 mii | 221 mii | 121 mii | 126 mii | 157 mii | 244 mii | 170 mii |
| Venituri totale | 38 mii | 135 mii | 142 mii | 190 mii | 221 mii | 121 mii | 126 mii | 157 mii | 244 mii | 170 mii |
| Cheltuieli totale | 297 | 17 mii | 126 mii | 128 mii | 52 mii | 52 mii | 115 mii | 67 mii | 73 mii | 53 mii |
| Profit / pierdere brută | 38 mii | 117 mii | 16 mii | 62 mii | 168 mii | 69 mii | 10 mii | 90 mii | 171 mii | 117 mii |
| Profit / pierdere netă | 37 mii | 114 mii | 14 mii | 60 mii | 166 mii | 68 mii | 8.873 | 88 mii | 169 mii | 115 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 |
| Active circulante | 38 mii | 136 mii | 225 mii | 168 mii | 227 mii | 240 mii | 121 mii | 121 mii | 274 mii | 161 mii |
| din care stocuri | 709 | 938 | 2.925 | 12 mii | 31 mii | 31 mii | 12 mii | 4.418 | — | 4.699 |
| creanțe | 8.917 | 33 mii | 14 mii | 15 mii | 25 mii | 32 mii | 27 mii | 27 mii | 31 mii | 29 mii |
| casa și conturi la bănci | 29 mii | 103 mii | 208 mii | 142 mii | 171 mii | 178 mii | 81 mii | 89 mii | 243 mii | 127 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | 19 mii | — | — | — | — | — |
| Datorii | 1.150 | 22 mii | 211 mii | 94 mii | 80 mii | 172 mii | 111 mii | 23 mii | 265 mii | 36 mii |
| Capitaluri proprii | 37 mii | 115 mii | 14 mii | 74 mii | 166 mii | 68 mii | 9.073 | 98 mii | 9.219 | 125 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 2.917 din 4.715 în județul București și locul 6.844 din 12.562 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate.
Firme similare din județul București
- MEDIAHUB S.R.L. · București Sector 2170 mii lei · 1 ang.
- LEYZAR MEDIA S.R.L. · București Sector 6170 mii lei · 1 ang.
- PRESS INNOVATION SRL · București Sector 6170 mii lei · 1 ang.
- VENUS MEDIA ADVERTISING S.R.L. · București Sector 6170 mii lei · 1 ang.
- LA EPICA S.R.L. · București Sector 1170 mii lei · 0 ang.
- SUCCES SEO S.R.L. · București Sector 2170 mii lei · 0 ang.
- OUTOFSPACE S.R.L. · București Sector 3170 mii lei · 0 ang.
- LMP CITRUS ADVERTISING S.R.L. · București Sector 2170 mii lei · 1 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 09.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7311 – Activități ale agențiilor de publicitate
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate
Întrebări frecvente despre CINAKO MEDIA SRL
Care este CUI-ul firmei CINAKO MEDIA SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CINAKO MEDIA SRL este 36710912. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J40/14584/2016, iar codul EUID este ROONRC.J40/14584/2016.
Unde are sediul CINAKO MEDIA SRL?
Sediul social al firmei CINAKO MEDIA SRL este în ATHANASIE ENESCU, bl. 5, sc. 1, ap. 2, București Sectorul 1, București, București Sector 1, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CINAKO MEDIA SRL?
Activitatea principală a firmei CINAKO MEDIA SRL este „Activități ale agențiilor de publicitate”, cod CAEN 7311. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CINAKO MEDIA SRL?
CINAKO MEDIA SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 noiembrie 2016, deci are 9 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CINAKO MEDIA SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CINAKO MEDIA SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din București Sector 1 sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CINAKO MEDIA SRL?
În 2025, CINAKO MEDIA SRL a raportat o cifră de afaceri de 170 mii lei și un profit net de 115 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CINAKO MEDIA SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CINAKO MEDIA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.