Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAInactiv fiscal (ANAF)3 ani pe piață

CIN GHINEA S.R.L.

CUI 48811864J51/614/2023

Mărășești, Sat Mânăstirea, Comuna Mânăstirea, Călărași

În 2023: cifra de afaceri 8.471 lei, profit net 3.146 lei, 2 angajați.

Despre CIN GHINEA S.R.L.

CIN GHINEA S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 septembrie 2023 cu numărul J51/614/2023 și codul unic de înregistrare (CUI) 48811864, cu sediul în Mânăstirea, județul Călărași. Activitatea principală este „Activități de servicii suport combinate” (cod CAEN 8110). Firma are 3 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.471 lei, un profit net de 3.146 lei și 2 angajați (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.

Date de identificare

CUI
48811864
Nr. Registrul Comerțului
J51/614/2023
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 septembrie 2023
EUID
ROONRC.J51/614/2023
Cod poștal
917170

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Da

din 08.08.2025

Registrul e-Factura
Înscris
Actualizat
29.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
8.471 lei
Profit net
3.146 lei
Angajați (medie)
2
Capitaluri proprii
3.146 lei
Datorii
5.325 lei
Active totale
8.471 lei
Marjă netă
37,1%
Cifră / angajat
4.236 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Declarată inactivă fiscal de ANAF. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cifra de afaceri netă8.471
Venituri totale8.471
Cheltuieli totale5.242
Profit / pierdere brută3.229
Profit / pierdere netă3.146
Număr mediu de angajați2
Active circulante8.471
creanțe8.471
Datorii5.325
Capitaluri proprii3.146

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Călărași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 17.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 8110 – Activități de servicii suport combinate

  • 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
  • 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate
  • 5610 Restaurante
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
  • 8110 Activități de servicii suport combinate
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Întrebări frecvente despre CIN GHINEA S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CIN GHINEA S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CIN GHINEA S.R.L. este 48811864. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J51/614/2023, iar codul EUID este ROONRC.J51/614/2023.

Unde are sediul CIN GHINEA S.R.L.?

Sediul social al firmei CIN GHINEA S.R.L. este în Mărășești, Sat Mânăstirea, Comuna Mânăstirea, Călărași, județul Călărași, cod poștal 917170, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CIN GHINEA S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CIN GHINEA S.R.L. este „Activități de servicii suport combinate”, cod CAEN 8110. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CIN GHINEA S.R.L.?

CIN GHINEA S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 septembrie 2023, deci are 3 ani de activitate.

Cum pot contacta firma CIN GHINEA S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0736 *** 129). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CIN GHINEA S.R.L.?

În 2023, CIN GHINEA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.471 lei și un profit net de 3.146 lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CIN GHINEA S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CIN GHINEA S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 29 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/48811864

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează