CÎMPEAN STORE SRL
1 Decembrie 1918, Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj
În 2025: cifra de afaceri 3,6 mil lei, profit net 243 mii lei, 3 angajați.
Despre CÎMPEAN STORE SRL
CÎMPEAN STORE SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2010 cu numărul J2010000378319 și codul unic de înregistrare (CUI) 27797287, cu sediul în Ileanda, județul Sălaj. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 3,6 mil lei (-5% față de 2024), un profit net de 243 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 2,7 mil lei la 3,6 mil lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 13 decembrie 2010.
Date de identificare
- CUI
- 27797287
- Nr. Registrul Comerțului
- J2010000378319
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 10 decembrie 2010
- EUID
- ROONRC.J2010000378319
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 13.12.2010
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Jibou
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 3,6 mil lei
- Profit net
- 243 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- 2 mil lei
- Datorii
- 68 mii lei
- Active totale
- 2 mil lei
- Marjă netă
- 6,8%
- Cifră / angajat
- 1,2 mil lei
-5% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 3% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 1,7 mil | 2,3 mil | 2,5 mil | 2,7 mil | 2,6 mil | 2,7 mil | 3,3 mil | 3,5 mil | 3,8 mil | 3,6 mil |
| Venituri totale | 1,7 mil | 2,3 mil | 2,5 mil | 2,7 mil | 2,6 mil | 2,7 mil | 3,3 mil | 3,5 mil | 3,8 mil | 3,6 mil |
| Cheltuieli totale | 1,6 mil | 2,1 mil | 2,3 mil | 2,5 mil | 2,4 mil | 2,6 mil | 3 mil | 3,2 mil | 3,5 mil | 3,3 mil |
| Profit / pierdere brută | 134 mii | 232 mii | 184 mii | 160 mii | 205 mii | 168 mii | 216 mii | 340 mii | 291 mii | 283 mii |
| Profit / pierdere netă | 112 mii | 195 mii | 160 mii | 132 mii | 182 mii | 145 mii | 191 mii | 301 mii | 248 mii | 243 mii |
| Număr mediu de angajați | 5 | 5 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 3 | 4 | 3 |
| Active imobilizate | 20 mii | 20 mii | 20 mii | 20 mii | 18 mii | 17 mii | 15 mii | 23 mii | 27 mii | 22 mii |
| Active circulante | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,6 mil | 1,4 mil | 1,3 mil | 1,3 mil | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,8 mil | 2 mil |
| din care stocuri | 1 mil | 1,3 mil | 1,5 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 1 mil | 795 mii | 1,1 mil | 1,5 mil | 1,7 mil |
| creanțe | 122 mii | 109 mii | 121 mii | 135 mii | 108 mii | 95 mii | 123 mii | 159 mii | 175 mii | 162 mii |
| casa și conturi la bănci | 99 mii | 87 mii | 52 mii | 84 mii | 92 mii | 209 mii | 660 mii | 360 mii | 102 mii | 164 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | — | — | 222 | 33 |
| Datorii | 1,1 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 763 mii | 435 mii | 371 mii | 409 mii | 122 mii | 103 mii | 68 mii |
| Capitaluri proprii | 179 mii | 374 mii | 534 mii | 666 mii | 848 mii | 993 mii | 1,2 mil | 1,5 mil | 1,7 mil | 2 mil |
| din care capital subscris vărsat | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 | 600 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 9 din 85 în județul Sălaj și locul 666 din 10.466 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
Firme similare din județul Sălaj
- WINNER GLOBAL TRADE S.R.L. · Zalău4,6 mil lei · 8 ang.
- ZOLI KREATIV S.R.L. · Nușfalău4,3 mil lei · 6 ang.
- PRO ERA SOLUTIONS S.R.L. · Zalău4,1 mil lei · 2 ang.
- TTP COFFEE SENSOR S.R.L. · Zalău4 mil lei · 2 ang.
- SIRIUS COM SRL · Cehu Silvaniei3,5 mil lei · 6 ang.
- FEROX SRL · Zalău3,3 mil lei · 7 ang.
- ALTANA-SON SRL · Zalău2,8 mil lei · 8 ang.
- EMIR PROD COM SRL · Surduc2,4 mil lei · 7 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 05.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4661 Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
- 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
- 4730 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
- 4761 Comerț cu amănuntul al cărților
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
- 4763 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
Întrebări frecvente despre CÎMPEAN STORE SRL
Care este CUI-ul firmei CÎMPEAN STORE SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CÎMPEAN STORE SRL este 27797287, iar codul de TVA este RO27797287. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2010000378319, iar codul EUID este ROONRC.J2010000378319.
Unde are sediul CÎMPEAN STORE SRL?
Sediul social al firmei CÎMPEAN STORE SRL este în 1 Decembrie 1918, Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj, județul Sălaj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CÎMPEAN STORE SRL?
Activitatea principală a firmei CÎMPEAN STORE SRL este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 31 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CÎMPEAN STORE SRL?
CÎMPEAN STORE SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 decembrie 2010, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CÎMPEAN STORE SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0766 *** 260). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CÎMPEAN STORE SRL?
În 2025, CÎMPEAN STORE SRL a raportat o cifră de afaceri de 3,6 mil lei și un profit net de 243 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CÎMPEAN STORE SRL plătitoare de TVA?
Da. CÎMPEAN STORE SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 13 decembrie 2010. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.