CEZAR CAFFE-NET S.R.L.
FĂNICĂ STĂNESCU, Sat Românești, Comuna Potlogi, Dâmbovița
În 2025: cifra de afaceri 394 mii lei, profit net 18 mii lei.
Despre CEZAR CAFFE-NET S.R.L.
CEZAR CAFFE-NET S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 decembrie 2015 cu numărul J15/942/2015 și codul unic de înregistrare (CUI) 35339965, cu sediul în Românești (com. Potlogi), județul Dâmbovița. Activitatea principală este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor” (cod CAEN 5630). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 394 mii lei (+33% față de 2024), un profit net de 18 mii lei. Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 259 mii lei la 394 mii lei). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Date de identificare
- CUI
- 35339965
- Nr. Registrul Comerțului
- J15/942/2015
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 18 decembrie 2015
- EUID
- ROONRC.J15/942/2015
- Cod poștal
- 137373
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 01.10.2026
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Titu
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 394 mii lei
- Profit net
- 18 mii lei
- Angajați (medie)
- —
- Capitaluri proprii
- 59 mii lei
- Datorii
- 23 mii lei
- Active totale
- 81 mii lei
- Marjă netă
- 4,7%
+33% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 28% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 27 mii | 62 mii | 174 mii | 299 mii | 256 mii | 259 mii | 294 mii | 299 mii | 295 mii | 394 mii |
| Venituri totale | 27 mii | 62 mii | 174 mii | 299 mii | 256 mii | 259 mii | 294 mii | 299 mii | 295 mii | 394 mii |
| Cheltuieli totale | 26 mii | 48 mii | 169 mii | 293 mii | 254 mii | 241 mii | 290 mii | 298 mii | 263 mii | 372 mii |
| Profit / pierdere brută | 749 | 13 mii | 5.496 | 5.998 | 1.417 | 18 mii | 4.099 | 1.300 | 32 mii | 21 mii |
| Profit / pierdere netă | -57 | 11 mii | 2.344 | 1.566 | -6.249 | 11 mii | -4.720 | 1.096 | 26 mii | 18 mii |
| Număr mediu de angajați | — | — | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — |
| Active imobilizate | 7.854 | 9.190 | 18 mii | 13 mii | 7.418 | 4.676 | 3.678 | 6.201 | 4.706 | 9.795 |
| Active circulante | 18 mii | 761 | 7.539 | 20 mii | 30 mii | 21 mii | 45 mii | 114 mii | 105 mii | 72 mii |
| din care stocuri | 14 mii | 560 | 1.137 | 9.996 | 4.437 | 4.841 | 37 mii | 106 mii | 79 mii | 21 mii |
| creanțe | — | — | — | 2.726 | 8.696 | 2.726 | 2.726 | 8.202 | 2.816 | 2.816 |
| casa și conturi la bănci | 3.926 | 201 | 6.402 | 7.732 | 17 mii | 13 mii | 5.456 | 531 | 23 mii | 48 mii |
| Datorii | 26 mii | 1.047 | 13 mii | 19 mii | 30 mii | 7.663 | 35 mii | 106 mii | 70 mii | 23 mii |
| Capitaluri proprii | 143 | 8.904 | 12 mii | 14 mii | 7.455 | 18 mii | 13 mii | 14 mii | 40 mii | 59 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 24 din 113 în județul Dâmbovița și locul 2.140 din 8.011 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor.
Firme similare din județul Dâmbovița
- ELENA EVA CLASSIC S.R.L. · Titu447 mii lei · 4 ang.
- CEAINĂRIE LA EMIL S.R.L. · Moreni443 mii lei · 2 ang.
- APROZARUL CU DICHIS SRL · Titu435 mii lei · 2 ang.
- SEBY SI ANDREEA S.R.L. · Târgoviște366 mii lei · 1 ang.
- IOPACO EVENTS S.R.L. · Târgoviște363 mii lei · 1 ang.
- OLGA CAFFE S.R.L. · Pucioasa352 mii lei · 4 ang.
- NEW GROUP BASILICOM S.R.L. · Adânca (com. Gura Ocniței)347 mii lei · 1 ang.
- PESTERA TEIS SRL · Teis (com. Șotânga)329 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5630 – Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate
- 5610 Restaurante
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor
- 6190 Alte activități de telecomunicații
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Întrebări frecvente despre CEZAR CAFFE-NET S.R.L.
Care este CUI-ul firmei CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CEZAR CAFFE-NET S.R.L. este 35339965. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J15/942/2015, iar codul EUID este ROONRC.J15/942/2015.
Unde are sediul CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
Sediul social al firmei CEZAR CAFFE-NET S.R.L. este în FĂNICĂ STĂNESCU, Sat Românești, Comuna Potlogi, Dâmbovița, Românești (com. Potlogi), județul Dâmbovița, cod poștal 137373, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
Activitatea principală a firmei CEZAR CAFFE-NET S.R.L. este „Baruri și alte activități de servire a băuturilor”, cod CAEN 5630. În Registrul Comerțului are autorizate în total 8 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
CEZAR CAFFE-NET S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 decembrie 2015, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CEZAR CAFFE-NET S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Românești (com. Potlogi) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are CEZAR CAFFE-NET S.R.L.?
În 2025, CEZAR CAFFE-NET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 394 mii lei și un profit net de 18 mii lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CEZAR CAFFE-NET S.R.L. plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CEZAR CAFFE-NET S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.