CEANDCOR SRL
TINERETULUI, bl. F3, sc. 4, et. 1, ap. 4, Loc. Rovinari, Oraș Rovinari, Gorj
În 2025: cifra de afaceri 812 mii lei, profit net 218 mii lei, 4 angajați.
Despre CEANDCOR SRL
CEANDCOR SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 ianuarie 2016 cu numărul J2016000013186 și codul unic de înregistrare (CUI) 35382736, cu sediul în Rovinari, județul Gorj. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 812 mii lei (+6% față de 2024), un profit net de 218 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 442 mii lei la 812 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2019.
Date de identificare
- CUI
- 35382736
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016000013186
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 ianuarie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016000013186
- Cod poștal
- 215400
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 05.10.2026
din 01.10.2019
Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Orăşenească Rovinari
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 812 mii lei
- Profit net
- 218 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- 170 mii lei
- Datorii
- 315 mii lei
- Active totale
- 485 mii lei
- Marjă netă
- 26,8%
- Cifră / angajat
- 203 mii lei
+6% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 65% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 192 mii | 114 mii | 20 mii | 398 mii | 353 mii | 442 mii | 440 mii | 667 mii | 765 mii | 812 mii |
| Venituri totale | 192 mii | 114 mii | 20 mii | 398 mii | 353 mii | 442 mii | 440 mii | 667 mii | 765 mii | 812 mii |
| Cheltuieli totale | 69 mii | 69 mii | 37 mii | 158 mii | 200 mii | 245 mii | 223 mii | 466 mii | 795 mii | 574 mii |
| Profit / pierdere brută | 123 mii | 45 mii | -17 mii | 240 mii | 153 mii | 197 mii | 217 mii | 201 mii | -29 mii | 238 mii |
| Profit / pierdere netă | 121 mii | 44 mii | -17 mii | 236 mii | 149 mii | 193 mii | 212 mii | 195 mii | -49 mii | 218 mii |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 1 | 4 | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 4 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | 47 mii | 37 mii | 27 mii | 17 mii | 3.397 | — |
| Active circulante | 138 mii | 200 mii | 193 mii | 323 mii | 577 mii | 267 mii | 435 mii | 279 mii | 186 mii | 485 mii |
| din care stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 138 |
| creanțe | — | — | 7.809 | — | -5 | — | -108 | 236 mii | 146 mii | 275 mii |
| casa și conturi la bănci | 138 mii | 200 mii | 185 mii | 323 mii | 577 mii | 267 mii | 435 mii | 43 mii | 40 mii | 210 mii |
| Datorii | 16 mii | 155 mii | 166 mii | 60 mii | 212 mii | 111 mii | 56 mii | 100 mii | 237 mii | 315 mii |
| Capitaluri proprii | 121 mii | 45 mii | 28 mii | 263 mii | 413 mii | 193 mii | 405 mii | 196 mii | -48 mii | 170 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 83 din 280 în județul Gorj și locul 7.222 din 19.576 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.
Firme similare din județul Gorj
- JCM INNOUTIQ TOP S.R.L. · Răchiți (com. Runcu)910 mii lei · 2 ang.
- INTERMALIADI SRL · Ciocadia (com. Bengești-Ciocadia)907 mii lei · 2 ang.
- UDREALEMAD CONS 2020 S.R.L. · Călugăreasa (com. Prigoria)778 mii lei · 5 ang.
- TECHVISIE PROJECT S.R.L. · Târgu Jiu750 mii lei · 4 ang.
- ALTUVIS COM SRL · Frasin (com. Vladimir)731 mii lei · 3 ang.
- BIO TICU FOOD S.R.L. · Rovinari723 mii lei · 5 ang.
- CATEDO SRL · Târgu Jiu719 mii lei · 4 ang.
- MATDAVIDAR ECO S.R.L. · Lihulești (com. Berlești)710 mii lei · 5 ang.
Dosare în instanță
1 dosar înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.
- 11709/318/202412.07.2024
validare poprire
Judecătoria Targujiu · Fond · Civil · calitate: Terţ poprit
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 07.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
- 4321 Lucrări de instalații electrice
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4323 Lucrări de izolații
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții
- 4331 Lucrări de ipsoserie
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
- 4335 Alte lucrări de finisare
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
- 4391 Activități de zidărie
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Întrebări frecvente despre CEANDCOR SRL
Care este CUI-ul firmei CEANDCOR SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CEANDCOR SRL este 35382736, iar codul de TVA este RO35382736. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016000013186, iar codul EUID este ROONRC.J2016000013186.
Unde are sediul CEANDCOR SRL?
Sediul social al firmei CEANDCOR SRL este în TINERETULUI, bl. F3, sc. 4, et. 1, ap. 4, Loc. Rovinari, Oraș Rovinari, Gorj, județul Gorj, cod poștal 215400, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CEANDCOR SRL?
Activitatea principală a firmei CEANDCOR SRL este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 18 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CEANDCOR SRL?
CEANDCOR SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 ianuarie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CEANDCOR SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0773 *** 828). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CEANDCOR SRL?
În 2025, CEANDCOR SRL a raportat o cifră de afaceri de 812 mii lei și un profit net de 218 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CEANDCOR SRL plătitoare de TVA?
Da. CEANDCOR SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 2019. Datele au fost verificate la ANAF pe 5 octombrie 2026.