CATERING H 24 SRL
Str. I.GH.DUCA, bl. L40, sc. B, et. 4, ap. 64, Municipiul Constanța, Constanța
Despre CATERING H 24 SRL
CATERING H 24 SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 ianuarie 2006 cu numărul J13/214/2006 și codul unic de înregistrare (CUI) 18333253, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „nedefinită” (cod CAEN 5227). Firma are 20 ani de la înființare. Nu este înregistrată în scopuri de TVA; ANAF o figurează ca contribuabil inactiv.
Date de identificare
- CUI
- 18333253
- Nr. Registrul Comerțului
- J13/214/2006
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 31 ianuarie 2006
- EUID
- ROONRC.J13/214/2006
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Nu
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Da
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 24.10.2026
din 01.10.2012
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare
Nu am găsit bilanțuri publicate de Ministerul Finanțelor pentru această firmă în ultimii 10 ani.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Constanța
- M&D TOTAL SELECTIV SRL · Constanța0 lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 24.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 5227
Registrul Comerțului nu are alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.
Întrebări frecvente despre CATERING H 24 SRL
Care este CUI-ul firmei CATERING H 24 SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CATERING H 24 SRL este 18333253. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J13/214/2006, iar codul EUID este ROONRC.J13/214/2006.
Unde are sediul CATERING H 24 SRL?
Sediul social al firmei CATERING H 24 SRL este în Str. I.GH.DUCA, bl. L40, sc. B, et. 4, ap. 64, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CATERING H 24 SRL?
Activitatea principală a firmei CATERING H 24 SRL este cod CAEN 5227.
Când a fost înființată CATERING H 24 SRL?
CATERING H 24 SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 31 ianuarie 2006, deci are 20 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CATERING H 24 SRL?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CATERING H 24 SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Constanța sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Este CATERING H 24 SRL plătitoare de TVA?
Nu. Potrivit ANAF, CATERING H 24 SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 24 octombrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/18333253API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.