Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

CAPITAL VALUE S.R.L.

CUI 52964050J2025090576000

DECEBAL, Municipiul Constanța, Constanța

În 2025: cifra de afaceri 9.800 lei, profit net 2.397 lei, 1 angajați.

Despre CAPITAL VALUE S.R.L.

CAPITAL VALUE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2025 cu numărul J2025090576000 și codul unic de înregistrare (CUI) 52964050, cu sediul în Constanța, județul Constanța. Activitatea principală este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract” (cod CAEN 6832). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.800 lei, un profit net de 2.397 lei și 1 angajat (număr mediu). Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52964050
Nr. Registrul Comerțului
J2025090576000
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
20 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025090576000
Cod poștal
900696

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.800 lei
Profit net
2.397 lei
Angajați (medie)
1
Capitaluri proprii
2.897 lei
Datorii
8.573 lei
Active totale
11 mii lei
Marjă netă
24,5%
Cifră / angajat
9.800 lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 75% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.800
Venituri totale9.800
Cheltuieli totale7.305
Profit / pierdere brută2.495
Profit / pierdere netă2.397
Număr mediu de angajați1
Active circulante11 mii
creanțe2.100
casa și conturi la bănci8.420
Cheltuieli în avans950
Datorii8.573
Capitaluri proprii2.897
din care capital subscris vărsat500

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 160 din 167 în județul Constanța și locul 2.996 din 3.109 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract.

Firme similare din județul Constanța

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 10.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 6832 – Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract

  • 6619 Activități auxiliare intermedierilor financiare, exceptând activități de asigurări și fonduri de pensii
  • 6831 Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
  • 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.

Întrebări frecvente despre CAPITAL VALUE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CAPITAL VALUE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CAPITAL VALUE S.R.L. este 52964050. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025090576000, iar codul EUID este ROONRC.J2025090576000.

Unde are sediul CAPITAL VALUE S.R.L.?

Sediul social al firmei CAPITAL VALUE S.R.L. este în DECEBAL, Municipiul Constanța, Constanța, județul Constanța, cod poștal 900696, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CAPITAL VALUE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CAPITAL VALUE S.R.L. este „Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract”, cod CAEN 6832. În Registrul Comerțului are autorizate în total 5 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CAPITAL VALUE S.R.L.?

CAPITAL VALUE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma CAPITAL VALUE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0753 *** 131). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are CAPITAL VALUE S.R.L.?

În 2025, CAPITAL VALUE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.800 lei și un profit net de 2.397 lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CAPITAL VALUE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, CAPITAL VALUE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/52964050

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează