CAMRO SRL
PRIMĂVERII, Municipiul Brașov, Brașov
În 2025: cifra de afaceri 100 mii lei, pierdere netă 411 mii lei, 2 angajați.
Despre CAMRO SRL
CAMRO SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 mai 2001 cu numărul J2001000525087 și codul unic de înregistrare (CUI) 13868620, cu sediul în Brașov, județul Brașov. Activitatea principală este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate” (cod CAEN 6820). Firma are 25 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 100 mii lei (+50% față de 2024), o pierdere netă de 411 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 352 mii lei la 100 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 13868620
- Nr. Registrul Comerțului
- J2001000525087
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 07 mai 2001
- EUID
- ROONRC.J2001000525087
- Cod poștal
- —
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 100 mii lei
- Pierdere netă
- 411 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 2 mil lei
- Datorii
- 1,8 mil lei
- Active totale
- 3,7 mil lei
- Marjă netă
- -410,5%
- Cifră / angajat
- 50 mii lei
+50% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Pierdere în ultimii doi ani. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 131 mii | 317 mii | 190 mii | 224 mii | 315 mii | 352 mii | 1,1 mil | 96 mii | 67 mii | 100 mii |
| Venituri totale | 3,1 mil | 317 mii | 504 mii | 905 mii | 3,3 mil | 1,2 mil | 1,1 mil | 114 mii | 103 mii | 100 mii |
| Cheltuieli totale | 3,2 mil | 231 mii | 490 mii | 869 mii | 2,2 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 829 mii | 596 mii | 511 mii |
| Profit / pierdere brută | -67 mii | 86 mii | 13 mii | 36 mii | 1,1 mil | -385 mii | -558 mii | -715 mii | -492 mii | -410 mii |
| Profit / pierdere netă | -67 mii | 83 mii | 6.426 | 27 mii | 1,1 mil | -394 mii | -567 mii | -716 mii | -493 mii | -411 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 5 | 4 | 5 | 6 | 6 | 3 | 3 | 2 |
| Active imobilizate | 1,6 mil | 1,6 mil | 1,7 mil | 1,8 mil | 5,9 mil | 5,7 mil | 5,7 mil | 5,2 mil | 3,5 mil | 3,4 mil |
| Active circulante | 4,7 mil | 4,7 mil | 4,9 mil | 5,4 mil | 1,6 mil | 1,3 mil | 1 mil | 1 mil | 471 mii | 365 mii |
| din care stocuri | 0 | — | 0 | 70 mii | 122 mii | 130 mii | 117 mii | 100 mii | 72 mii | 0 |
| creanțe | 4,7 mil | 4,7 mil | 4,9 mil | 5,3 mil | 1,5 mil | 1,1 mil | 898 mii | 913 mii | 381 mii | 365 mii |
| casa și conturi la bănci | 3.007 | 2.561 | 14 mii | 8.087 | 46 mii | 21 mii | 10 mii | 29 mii | 18 mii | 69 |
| Cheltuieli în avans | — | 1.501 | 1.070 | 4.561 | — | 532 | 340 | 1.598 | 1.091 | 1.116 |
| Datorii | 496 mii | 486 mii | 771 mii | 1,3 mil | 640 mii | 656 mii | 1,1 mil | 1,4 mil | 1,6 mil | 1,8 mil |
| Venituri în avans | — | 3.782 | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5,8 mil | 5,8 mil | 5,8 mil | 5,9 mil | 6,9 mil | 6,3 mil | 5,6 mil | 4,9 mil | 2,4 mil | 2 mil |
| din care capital subscris vărsat | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil | 1,7 mil |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 430 din 595 în județul Brașov și locul 10.313 din 14.554 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
Firme similare din județul Brașov
- MATRIAN EXPERT SRL · Zărnești102 mii lei · 1 ang.
- CASA DEL SOL SRL · Brașov102 mii lei · 1 ang.
- OLMEDA PEISAGE GREEN SRL · Cristian101 mii lei · 0 ang.
- SEMAKO TRADE SRL · Brașov101 mii lei · 0 ang.
- GAVCOM SRL · Brașov99 mii lei · 0 ang.
- PETMA IMPEX SRL · Brașov99 mii lei · 0 ang.
- IL SOLE SRL · Brașov98 mii lei · 0 ang.
- ALCOM SA · Brașov98 mii lei · 0 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 6820 – închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse
- 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
- 5210 Depozitări
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
- 8110 Activități de servicii suport combinate
- 8123 Alte activități de curățenie
- 8130 Activități de întreținere peisagistică
Întrebări frecvente despre CAMRO SRL
Care este CUI-ul firmei CAMRO SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CAMRO SRL este 13868620. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2001000525087, iar codul EUID este ROONRC.J2001000525087.
Unde are sediul CAMRO SRL?
Sediul social al firmei CAMRO SRL este în PRIMĂVERII, Municipiul Brașov, Brașov, județul Brașov, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CAMRO SRL?
Activitatea principală a firmei CAMRO SRL este „închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate”, cod CAEN 6820. În Registrul Comerțului are autorizate în total 15 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată CAMRO SRL?
CAMRO SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 7 mai 2001, deci are 25 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CAMRO SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0742 *** 157). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CAMRO SRL?
În 2025, CAMRO SRL a raportat o cifră de afaceri de 100 mii lei și o pierdere netă de 411 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.