CAMIRAZ TRANS SRL
IONEL FERNIC, bl. Y6, sc. 1, et. 1, ap. 8, Municipiul Galați, Galați
În 2025: cifra de afaceri 340 mii lei, profit net 99 mii lei, 2 angajați.
Despre CAMIRAZ TRANS SRL
CAMIRAZ TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2013 cu numărul J2013001134177 și codul unic de înregistrare (CUI) 32237693, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri, ocazionale” (cod CAEN 4932). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 340 mii lei (+94% față de 2024), un profit net de 99 mii lei și 2 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 225 mii lei la 340 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 11 octombrie 2013 și aplică sistemul TVA la încasare.
Date de identificare
- CUI
- 32237693
- Nr. Registrul Comerțului
- J2013001134177
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 12 septembrie 2013
- EUID
- ROONRC.J2013001134177
- Cod poștal
- 800536
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Da
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Înscris
- Actualizat
- 09.10.2026
din 11.10.2013
din 11.10.2013
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 340 mii lei
- Profit net
- 99 mii lei
- Angajați (medie)
- 2
- Capitaluri proprii
- 241 mii lei
- Datorii
- 89 mii lei
- Active totale
- 330 mii lei
- Marjă netă
- 29,1%
- Cifră / angajat
- 170 mii lei
+94% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 27% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 96 mii | 109 mii | 134 mii | 199 mii | 189 mii | 225 mii | 146 mii | 175 mii | 175 mii | 340 mii |
| Venituri totale | 96 mii | 109 mii | 138 mii | 199 mii | 189 mii | 225 mii | 146 mii | 181 mii | 175 mii | 340 mii |
| Cheltuieli totale | 92 mii | 106 mii | 134 mii | 172 mii | 157 mii | 173 mii | 162 mii | 178 mii | 146 mii | 237 mii |
| Profit / pierdere brută | 3.978 | 2.582 | 3.571 | 26 mii | 32 mii | 52 mii | -16 mii | 2.310 | 29 mii | 102 mii |
| Profit / pierdere netă | 1.326 | 1.492 | 2.192 | 24 mii | 30 mii | 50 mii | -17 mii | 506 | 27 mii | 99 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 3 | 2 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 3.058 | 30 mii | 29 mii | 27 mii | 27 mii | 95 mii | 148 mii | 148 mii | 148 mii | 131 mii |
| Active circulante | 114 mii | 145 mii | 134 mii | 148 mii | 143 mii | 159 mii | 151 mii | 140 mii | 147 mii | 155 mii |
| din care stocuri | 40 mii | 69 mii | 69 mii | 70 mii | 70 mii | 65 mii | 66 mii | 73 mii | 68 mii | 33 mii |
| creanțe | 44 mii | 35 mii | 28 mii | 26 mii | 33 mii | 44 mii | 48 mii | 52 mii | 43 mii | 51 mii |
| casa și conturi la bănci | 30 mii | 41 mii | 37 mii | 52 mii | 40 mii | 49 mii | 37 mii | 15 mii | 36 mii | 71 mii |
| Cheltuieli în avans | — | — | 24 mii | 24 mii | 24 mii | 24 mii | 44 mii | 44 mii | 44 mii | 44 mii |
| Datorii | 91 mii | 147 mii | 158 mii | 142 mii | 113 mii | 146 mii | 229 mii | 218 mii | 198 mii | 89 mii |
| Capitaluri proprii | 26 mii | 28 mii | 30 mii | 57 mii | 82 mii | 132 mii | 114 mii | 115 mii | 142 mii | 241 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 10 din 145 în județul Galați și locul 278 din 5.466 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4932 – Transporturi terestre de pasageri, ocazionale.
Firme similare din județul Galați
- PĂPĂDIA DIN NATURĂ S.R.L. · Galați364 mii lei · 1 ang.
- RENTACAT COMP SRL · Galați330 mii lei · 1 ang.
- RELAX UP & DOWN SRL · Galați281 mii lei · 1 ang.
- NB SERVICE SRL · Tecuci265 mii lei · 2 ang.
- RENADA HOLD SOFT S.R.L. · Tecuci237 mii lei · 1 ang.
- RENADA HOME S.R.L. · Tecuci222 mii lei · 3 ang.
- RENADA GOLD TAX S.R.L. · Tecuci219 mii lei · 1 ang.
- MIMI LUMY TRANS SRL · Galați214 mii lei · 1 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4932 – Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
- 4932 Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Întrebări frecvente despre CAMIRAZ TRANS SRL
Care este CUI-ul firmei CAMIRAZ TRANS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CAMIRAZ TRANS SRL este 32237693, iar codul de TVA este RO32237693. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2013001134177, iar codul EUID este ROONRC.J2013001134177.
Unde are sediul CAMIRAZ TRANS SRL?
Sediul social al firmei CAMIRAZ TRANS SRL este în IONEL FERNIC, bl. Y6, sc. 1, et. 1, ap. 8, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800536, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are CAMIRAZ TRANS SRL?
Activitatea principală a firmei CAMIRAZ TRANS SRL este „Transporturi terestre de pasageri, ocazionale”, cod CAEN 4932.
Când a fost înființată CAMIRAZ TRANS SRL?
CAMIRAZ TRANS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 12 septembrie 2013, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma CAMIRAZ TRANS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0740 *** 238). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are CAMIRAZ TRANS SRL?
În 2025, CAMIRAZ TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 340 mii lei și un profit net de 99 mii lei, cu 2 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este CAMIRAZ TRANS SRL plătitoare de TVA?
Da. CAMIRAZ TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 11 octombrie 2013 și aplică TVA la încasare. Datele au fost verificate la ANAF pe 9 octombrie 2026.