Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

CALUTOIU STORE S.R.L.

CUI 51611459J2025026122006

TRAIAN, bl. A3, sc. 2, et. 7, ap. 52, Municipiul Galați, Galați

În 2025: cifra de afaceri 2.524 lei, profit net 1.189 lei.

Despre CALUTOIU STORE S.R.L.

CALUTOIU STORE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 aprilie 2025 cu numărul J2025026122006 și codul unic de înregistrare (CUI) 51611459, cu sediul în Galați, județul Galați. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare” (cod CAEN 4712). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 2.524 lei, un profit net de 1.189 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 10 aprilie 2025.

Date de identificare

CUI
51611459
Nr. Registrul Comerțului
J2025026122006
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
10 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025026122006
Cod poștal
800003

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 10.04.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
29.10.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
2.524 lei
Profit net
1.189 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
1.389 lei
Datorii
2.456 lei
Active totale
3.845 lei
Marjă netă
47,1%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 64% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă2.524
Venituri totale2.524
Cheltuieli totale1.114
Profit / pierdere brută1.410
Profit / pierdere netă1.189
Active circulante3.845
casa și conturi la bănci3.845
Datorii2.456
Capitaluri proprii1.389
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Galați

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 30.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4712 – Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

  • 4649 Comerț cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
  • 4690 Comerț cu ridicata nespecializat
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
  • 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit
  • 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie

Întrebări frecvente despre CALUTOIU STORE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei CALUTOIU STORE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei CALUTOIU STORE S.R.L. este 51611459, iar codul de TVA este RO51611459. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025026122006, iar codul EUID este ROONRC.J2025026122006.

Unde are sediul CALUTOIU STORE S.R.L.?

Sediul social al firmei CALUTOIU STORE S.R.L. este în TRAIAN, bl. A3, sc. 2, et. 7, ap. 52, Municipiul Galați, Galați, județul Galați, cod poștal 800003, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are CALUTOIU STORE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei CALUTOIU STORE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare”, cod CAEN 4712. În Registrul Comerțului are autorizate în total 6 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată CALUTOIU STORE S.R.L.?

CALUTOIU STORE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma CALUTOIU STORE S.R.L.?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru CALUTOIU STORE S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Galați sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are CALUTOIU STORE S.R.L.?

În 2025, CALUTOIU STORE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.524 lei și un profit net de 1.189 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este CALUTOIU STORE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. CALUTOIU STORE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10 aprilie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 29 octombrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51611459

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează