Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVA19 ani pe piață

C & P DAMIADI SRL

CUI 21585510J11/376/2007

ZĂGUJENI, Sat Zăgujeni, Comuna Constantin Daicoviciu, Caraș-Severin

A primit finanțare publică (2 proiecte)

În 2023: cifra de afaceri — lei, pierdere netă 2.298 lei.

Despre C & P DAMIADI SRL

C & P DAMIADI SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2007 cu numărul J11/376/2007 și codul unic de înregistrare (CUI) 21585510, cu sediul în Zăgujeni (com. Constantin Daicoviciu), județul Caraș-Severin. Activitatea principală este „Creșterea ovinelor și caprinelor” (cod CAEN 0145). Firma are 19 ani de la înființare. În 2023, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 2.298 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
21585510
Nr. Registrul Comerțului
J11/376/2007
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
17 aprilie 2007
EUID
ROONRC.J11/376/2007
Cod poștal
327097

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu

reactivat 31.03.2025

Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
01.10.2026

Organ fiscal competent: Unitatea Fiscală Municipală Caransebeş

Date financiare 2023

Cifra de afaceri
— lei
Pierdere netă
2.298 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
7.944 lei
Datorii
1.131 lei
Active totale
9.075 lei
Risc mediu

Indicator de risc de insolvență: Pierdere în 2023; fără venituri raportate în 2023. Calcul orientativ din bilanțul 2023, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2023
Cheltuieli totale2.298
Profit / pierdere brută-2.298
Profit / pierdere netă-2.298
Active circulante9.075
casa și conturi la bănci9.075
Datorii1.131
Capitaluri proprii7.944
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Firme similare din județul Caraș-Severin

Dosare în instanță

2 dosare înregistrate din 2021 în care apare o parte cu numele firmei.

  • 1071/115/2025/a108.10.2025

    reexaminare anulare cerere

    Tribunalul Carasseverin · Fond · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Petent

  • 1071/115/202515.07.2025

    anulare act emis de autorităţi publice locale contract administrativ

    Tribunalul Carasseverin · Fond · Contencios administrativ şi fiscal · calitate: Reclamant

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 0145 – Creșterea ovinelor și caprinelor

  • 0141 Creșterea bovinelor de lapte
  • 0142 Creșterea altor bovine
  • 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor
  • 0147 Creșterea păsărilor
  • 0149 Creșterea altor animale
  • 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
  • 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii
  • 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
  • 8211 Activități combinate de secretariat

Întrebări frecvente despre C & P DAMIADI SRL

Care este CUI-ul firmei C & P DAMIADI SRL?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei C & P DAMIADI SRL este 21585510. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J11/376/2007, iar codul EUID este ROONRC.J11/376/2007.

Unde are sediul C & P DAMIADI SRL?

Sediul social al firmei C & P DAMIADI SRL este în ZĂGUJENI, Sat Zăgujeni, Comuna Constantin Daicoviciu, Caraș-Severin, Zăgujeni (com. Constantin Daicoviciu), județul Caraș-Severin, cod poștal 327097, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are C & P DAMIADI SRL?

Activitatea principală a firmei C & P DAMIADI SRL este „Creșterea ovinelor și caprinelor”, cod CAEN 0145. În Registrul Comerțului are autorizate în total 9 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată C & P DAMIADI SRL?

C & P DAMIADI SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 aprilie 2007, deci are 19 ani de activitate.

Cum pot contacta firma C & P DAMIADI SRL?

Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru C & P DAMIADI SRL. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Zăgujeni (com. Constantin Daicoviciu) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.

Ce cifră de afaceri are C & P DAMIADI SRL?

În 2023, C & P DAMIADI SRL a raportat o cifră de afaceri de 0 lei și o pierdere netă de 2.298 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este C & P DAMIADI SRL plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, C & P DAMIADI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 1 octombrie 2026.

Explorează