Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.

CUI 51648695J2025027876003

ALEXANDRU OBREGIA, bl. 11, sc. 1, et. 6, ap. 27, București Sectorul 4, București

În 2025: cifra de afaceri 9.451 lei, profit net 2.595 lei.

Despre C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.

C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2025 cu numărul J2025027876003 și codul unic de înregistrare (CUI) 51648695, cu sediul în București Sector 4, municipiul București. Activitatea principală este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.451 lei, un profit net de 2.595 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2025.

Date de identificare

CUI
51648695
Nr. Registrul Comerțului
J2025027876003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
16 aprilie 2025
EUID
ROONRC.J2025027876003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 17.04.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.451 lei
Profit net
2.595 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
2.795 lei
Datorii
4.500 lei
Active totale
7.295 lei
Marjă netă
27,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.451
Venituri totale9.451
Cheltuieli totale6.374
Profit / pierdere brută3.077
Profit / pierdere netă2.595
Active imobilizate2.487
Active circulante4.808
din care stocuri1.923
creanțe1.304
casa și conturi la bănci1.581
Datorii4.500
Capitaluri proprii2.795
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 2.809 din 2.889 în județul București și locul 18.947 din 19.592 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4100 – Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

  • 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
  • 4321 Lucrări de instalații electrice
  • 4323 Lucrări de izolații
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților
  • 4335 Alte lucrări de finisare
  • 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
  • 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
  • 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Întrebări frecvente despre C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.

Care este CUI-ul firmei C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. este 51648695, iar codul de TVA este RO51648695. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025027876003, iar codul EUID este ROONRC.J2025027876003.

Unde are sediul C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

Sediul social al firmei C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. este în ALEXANDRU OBREGIA, bl. 11, sc. 1, et. 6, ap. 27, București Sectorul 4, București, București Sector 4, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

Activitatea principală a firmei C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale”, cod CAEN 4100. În Registrul Comerțului are autorizate în total 12 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 aprilie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0744 *** 616). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L.?

În 2025, C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.451 lei și un profit net de 2.595 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. C & C CONSTRUCȚII IMPEX S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 17 aprilie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Datele acestei firme sunt disponibile și prin API

Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:

GET /api/v1/firma/51648695

API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite

Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.

Explorează