BTM INTERMED S.R.L.
DRAGOȘ VODĂ, Sat Lazu, Comuna Agigea, Constanța
În 2025: cifra de afaceri 96 mii lei, pierdere netă 132 mii lei, 1 angajați.
Despre BTM INTERMED S.R.L.
BTM INTERMED S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2016 cu numărul J2016002411135 și codul unic de înregistrare (CUI) 36609269, cu sediul în Lazu (com. Agigea), județul Constanța. Activitatea principală este „Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate” (cod CAEN 4611). Firma are 10 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 96 mii lei, o pierdere netă de 132 mii lei și 1 angajat (număr mediu). Între 2020 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 652 mii lei la 96 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2020.
Date de identificare
- CUI
- 36609269
- Nr. Registrul Comerțului
- J2016002411135
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 06 octombrie 2016
- EUID
- ROONRC.J2016002411135
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 06.11.2026
din 01.11.2020
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 96 mii lei
- Pierdere netă
- 132 mii lei
- Angajați (medie)
- 1
- Capitaluri proprii
- -232 mii lei
- Datorii
- 510 mii lei
- Active totale
- 278 mii lei
- Marjă netă
- -137,8%
- Cifră / angajat
- 96 mii lei
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (183%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 3.100 | 41 mii | 34 mii | 652 mii | 3,5 mil | 2,2 mil | 2,4 mil | — | 96 mii |
| Venituri totale | 481 | 3.100 | 41 mii | 34 mii | 652 mii | 3,5 mil | 2,4 mil | 2,4 mil | 0 | 96 mii |
| Cheltuieli totale | 18 mii | 5.034 | 13 mii | 12 mii | 46 mii | 3,2 mil | 2,6 mil | 2 mil | 318 mii | 228 mii |
| Profit / pierdere brută | -18 mii | -1.934 | 28 mii | 22 mii | 606 mii | 360 mii | -191 mii | 455 mii | -318 mii | -132 mii |
| Profit / pierdere netă | -18 mii | -2.027 | 28 mii | 21 mii | 600 mii | 325 mii | -213 mii | 431 mii | -318 mii | -132 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | — | 1 |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | 432 mii | 289 mii | 357 mii | 275 mii | 193 mii |
| Active circulante | 200 | 2.102 | 13 mii | 30 mii | 624 mii | 171 mii | 80 mii | 123 mii | 17 mii | 85 mii |
| creanțe | — | — | — | — | — | — | 75 mii | 92 mii | 14 mii | 82 mii |
| casa și conturi la bănci | 200 | 2.102 | 13 mii | 30 mii | 624 mii | 171 mii | 5.641 | 30 mii | 2.564 | 3.527 |
| Cheltuieli în avans | — | — | — | — | — | — | 135 mii | 53 mii | 53 mii | — |
| Datorii | 18 mii | 21 mii | 4.401 | 250 | 23 mii | 279 mii | 717 mii | 314 mii | 444 mii | 510 mii |
| Capitaluri proprii | -17 mii | -19 mii | 8.488 | 30 mii | 600 mii | 325 mii | -213 mii | 218 mii | -100 mii | -232 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Firme similare din județul Constanța
- AGRO DANY INVEST S.R.L. · Lumina189 mii lei · 1 ang.
- TAT GRAIN S.R.L. · Constanța160 mii lei · 1 ang.
- AGRO COSTI S.R.L. · Constanța144 mii lei · 1 ang.
- TNT AGRIBUSINESS S.R.L. · Constanța137 mii lei · 1 ang.
- MAVA ITEL S.R.L. · Constanța131 mii lei · 0 ang.
- FOR TRADING S.R.L.-D. · Năvodari46 mii lei · 1 ang.
- AGRO EXCELENTA S.R.L. · Valu Lui Traian15 mii lei · 0 ang.
- MONCAR SRL · Ovidiu12 mii lei · 0 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 06.11.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4611 – Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
Întrebări frecvente despre BTM INTERMED S.R.L.
Care este CUI-ul firmei BTM INTERMED S.R.L.?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BTM INTERMED S.R.L. este 36609269, iar codul de TVA este RO36609269. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2016002411135, iar codul EUID este ROONRC.J2016002411135.
Unde are sediul BTM INTERMED S.R.L.?
Sediul social al firmei BTM INTERMED S.R.L. este în DRAGOȘ VODĂ, Sat Lazu, Comuna Agigea, Constanța, Lazu (com. Agigea), județul Constanța, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BTM INTERMED S.R.L.?
Activitatea principală a firmei BTM INTERMED S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate”, cod CAEN 4611. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BTM INTERMED S.R.L.?
BTM INTERMED S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 octombrie 2016, deci are 10 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BTM INTERMED S.R.L.?
Nu avem un număr de telefon declarat la ANAF pentru BTM INTERMED S.R.L.. Poți contacta firma prin corespondență la sediul social din Lazu (com. Agigea) sau prin site-ul ei oficial, dacă are unul. Dacă firma își actualizează datele pe BazaDate.ro, contactul apare pe această pagină.
Ce cifră de afaceri are BTM INTERMED S.R.L.?
În 2025, BTM INTERMED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96 mii lei și o pierdere netă de 132 mii lei, cu 1 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BTM INTERMED S.R.L. plătitoare de TVA?
Da. BTM INTERMED S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2020. Datele au fost verificate la ANAF pe 6 noiembrie 2026.
E firma ta? Actualizează gratuit datele de contact și adaugă insigna pe site.
Datele acestei firme sunt disponibile și prin API
Identificare ONRC, statut ANAF și bilanțuri, în JSON, direct în aplicația ta:
GET /api/v1/firma/36609269API date firme după CUI · 100 de cereri gratuite
Sursa: Registrul Comerțului (ONRC, data.gov.ro, licență CC BY 4.0), ANAF, Ministerul Finanțelor și portal.just.ro. Emailul și site-ul le găsim pe site-ul public al firmei.
Explorează
- Firme din Lazu (com. Agigea)
- Firme cu CAEN 4611 din județul Constanța
- CAEN 4611 – Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
- Top firme din județul Constanța
- Top firme cu CAEN 4611
- Firme noi din județul Constanța
- Compară BTM INTERMED S.R.L. cu alte firme