Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA1 an pe piață

BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.

CUI 52175978J2025052860004

Timișoara, bl. 2, sc. 4, et. 2, ap. 369, București Sectorul 6, București

În 2025: cifra de afaceri 8.500 lei, profit net 3.698 lei.

Despre BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.

BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iulie 2025 cu numărul J2025052860004 și codul unic de înregistrare (CUI) 52175978, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule” (cod CAEN 4782). Firma are 1 an de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 8.500 lei, un profit net de 3.698 lei. Este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2025.

Date de identificare

CUI
52175978
Nr. Registrul Comerțului
J2025052860004
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
18 iulie 2025
EUID
ROONRC.J2025052860004
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 18.07.2025

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
8.500 lei
Profit net
3.698 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
3.938 lei
Datorii
6.446 lei
Active totale
10 mii lei
Marjă netă
43,5%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 62% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă8.500
Venituri totale8.500
Cheltuieli totale4.114
Profit / pierdere brută4.386
Profit / pierdere netă3.698
Active circulante10 mii
din care stocuri10 mii
casa și conturi la bănci109
Datorii6.446
Capitaluri proprii3.938
din care capital subscris vărsat200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 468 din 487 în județul București și locul 4.064 din 4.200 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule.

Firme similare din județul București

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4782 – Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

Întrebări frecvente despre BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. este 52175978, iar codul de TVA este RO52175978. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025052860004, iar codul EUID este ROONRC.J2025052860004.

Unde are sediul BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

Sediul social al firmei BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. este în Timișoara, bl. 2, sc. 4, et. 2, ap. 369, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule”, cod CAEN 4782.

Când a fost înființată BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 18 iulie 2025, deci are 1 an de activitate.

Cum pot contacta firma BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0734 *** 122). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BOOST UP PERFORMANCE S.R.L.?

În 2025, BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 8.500 lei și un profit net de 3.698 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. BOOST UP PERFORMANCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iulie 2025. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează