BOLO PHEONIX ITP SRL
Sat Peceiu, Comuna Bănișor, Sălaj
În 2025: cifra de afaceri 339 mii lei, profit net 97 mii lei, 3 angajați.
Despre BOLO PHEONIX ITP SRL
BOLO PHEONIX ITP SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iulie 2011 cu numărul J31/345/2011 și codul unic de înregistrare (CUI) 28894652, cu sediul în Peceiu (com. Bănișor), județul Sălaj. Activitatea principală este „Activități de testări și analize tehnice” (cod CAEN 7120). Firma are 15 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 339 mii lei (-7% față de 2024), un profit net de 97 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 142 mii lei la 339 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2024.
Date de identificare
- CUI
- 28894652
- Nr. Registrul Comerțului
- J31/345/2011
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 20 iulie 2011
- EUID
- ROONRC.J31/345/2011
- Cod poștal
- —
Situația fiscală (ANAF)
- Plătitor de TVA
- Da
- TVA la încasare
- Nu
- Split TVA
- Nu
- Contribuabil inactiv
- Nu
- Registrul e-Factura
- Neînscris
- Actualizat
- 26.09.2026
din 01.05.2024
Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 339 mii lei
- Profit net
- 97 mii lei
- Angajați (medie)
- 3
- Capitaluri proprii
- -35 mii lei
- Datorii
- 265 mii lei
- Active totale
- 230 mii lei
- Marjă netă
- 28,5%
- Cifră / angajat
- 113 mii lei
-7% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; datorii mai mari decât activele (115%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | 189 mii | 182 mii | 198 mii | 228 mii | 142 mii | 130 mii | 232 mii | 366 mii | 339 mii |
| Venituri totale | 189 mii | 182 mii | 198 mii | 228 mii | 142 mii | 130 mii | 232 mii | 366 mii | 339 mii |
| Cheltuieli totale | 93 mii | 99 mii | 127 mii | 189 mii | 170 mii | 126 mii | 148 mii | 249 mii | 224 mii |
| Profit / pierdere brută | 96 mii | 83 mii | 71 mii | 39 mii | -28 mii | 3.866 | 85 mii | 117 mii | 115 mii |
| Profit / pierdere netă | 94 mii | 81 mii | 69 mii | 37 mii | -29 mii | 2.590 | 82 mii | 98 mii | 97 mii |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | — | — | — | 6.990 | — | 20 mii | 18 mii | 80 mii | 57 mii |
| Active circulante | 125 mii | 91 mii | 76 mii | 133 mii | 57 mii | 36 mii | 109 mii | 52 mii | 173 mii |
| creanțe | 130 | 130 | 350 | 350 | — | 170 | — | 1.073 | 978 |
| casa și conturi la bănci | 124 mii | 91 mii | 76 mii | 133 mii | 57 mii | 36 mii | 109 mii | 50 mii | 172 mii |
| Datorii | 14 mii | 9.344 | 6.948 | 34 mii | 8.622 | 5.597 | 8.899 | 263 mii | 265 mii |
| Capitaluri proprii | 111 mii | 82 mii | 69 mii | 107 mii | 48 mii | 51 mii | 117 mii | -132 mii | -35 mii |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 22 din 36 în județul Sălaj și locul 1.316 din 2.874 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 7120 – Activități de testări și analize tehnice.
Firme similare din județul Sălaj
- DAVASDAC AUTO SRL · Sălăjeni (com. Bocșa)426 mii lei · 3 ang.
- BAF QUALITY INSPECT S.R.L. · Zalău394 mii lei · 1 ang.
- YSY QC S.R.L. · Șimleu Silvaniei382 mii lei · 1 ang.
- MAVA AUTO TEST S.R.L. · Zalău380 mii lei · 4 ang.
- VAMARO CONTROL SRL · Zalău377 mii lei · 1 ang.
- SENIA AUTO TEST S.R.L. · Zalău306 mii lei · 1 ang.
- RSVTI SERV SRL · Zalău294 mii lei · 4 ang.
- GIARRO TECH S.R.L. · Zalău274 mii lei · 2 ang.
Dosare în instanță
Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.
Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 13.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 7120 – Activități de testări și analize tehnice
- 7120 Activități de testări și analize tehnice
Întrebări frecvente despre BOLO PHEONIX ITP SRL
Care este CUI-ul firmei BOLO PHEONIX ITP SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BOLO PHEONIX ITP SRL este 28894652, iar codul de TVA este RO28894652. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J31/345/2011, iar codul EUID este ROONRC.J31/345/2011.
Unde are sediul BOLO PHEONIX ITP SRL?
Sediul social al firmei BOLO PHEONIX ITP SRL este în Sat Peceiu, Comuna Bănișor, Sălaj, Peceiu (com. Bănișor), județul Sălaj, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BOLO PHEONIX ITP SRL?
Activitatea principală a firmei BOLO PHEONIX ITP SRL este „Activități de testări și analize tehnice”, cod CAEN 7120.
Când a fost înființată BOLO PHEONIX ITP SRL?
BOLO PHEONIX ITP SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 iulie 2011, deci are 15 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BOLO PHEONIX ITP SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0745 *** 504). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BOLO PHEONIX ITP SRL?
În 2025, BOLO PHEONIX ITP SRL a raportat o cifră de afaceri de 339 mii lei și un profit net de 97 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.
Este BOLO PHEONIX ITP SRL plătitoare de TVA?
Da. BOLO PHEONIX ITP SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 mai 2024. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.