BMC FULL TRANS SRL
VALEA ARGEȘULUI, bl. 523, sc. 2, et. 8, ap. 78, București Sectorul 6, București
În 2025: cifra de afaceri 281 mii lei, pierdere netă 192 mii lei, 4 angajați.
Despre BMC FULL TRANS SRL
BMC FULL TRANS SRL este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2012 cu numărul J2012014841401 și codul unic de înregistrare (CUI) 31021470, cu sediul în București Sector 6, municipiul București. Activitatea principală este „Transporturi rutiere de mărfuri” (cod CAEN 4941). Firma are 13 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 281 mii lei (+38% față de 2024), o pierdere netă de 192 mii lei și 4 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a scăzut (de la 387 mii lei la 281 mii lei).
Date de identificare
- CUI
- 31021470
- Nr. Registrul Comerțului
- J2012014841401
- Formă juridică
- SRL
- Data înregistrării
- 17 decembrie 2012
- EUID
- ROONRC.J2012014841401
- Cod poștal
- —
Date financiare 2025
- Cifra de afaceri
- 281 mii lei
- Pierdere netă
- 192 mii lei
- Angajați (medie)
- 4
- Capitaluri proprii
- -1,5 mil lei
- Datorii
- 1,6 mil lei
- Active totale
- 13 mii lei
- Marjă netă
- -68,3%
- Cifră / angajat
- 70 mii lei
+38% față de 2024
Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii negative; pierdere în ultimii doi ani; datorii mai mari decât activele (11737%). Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.
| Indicator (lei) | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri netă | — | 141 mii | 37 mii | 241 mii | 387 mii | 575 mii | 786 mii | 203 mii | 281 mii |
| Venituri totale | 0 | 140 mii | 37 mii | 241 mii | 387 mii | 575 mii | 786 mii | 215 mii | 282 mii |
| Cheltuieli totale | 4.384 | 125 mii | 67 mii | 277 mii | 428 mii | 1,1 mil | 1,2 mil | 435 mii | 471 mii |
| Profit / pierdere brută | -4.384 | 15 mii | -30 mii | -36 mii | -41 mii | -524 mii | -364 mii | -220 mii | -190 mii |
| Profit / pierdere netă | -4.384 | 13 mii | -31 mii | -36 mii | -42 mii | -528 mii | -372 mii | -222 mii | -192 mii |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | 8 | 3 | 4 |
| Active imobilizate | — | — | 3.486 | 8.560 | 1.635 | -7.623 | 5 | 2.824 | 5.226 |
| Active circulante | 12 mii | 82 mii | 49 mii | 56 mii | 39 mii | 57 mii | 54 mii | 31 mii | 6.841 |
| din care stocuri | — | 499 | 499 | 1.930 | 2.931 | 2.993 | — | — | — |
| creanțe | 9.264 | 42 mii | 37 mii | 2.710 | 3.631 | 11 mii | 3.387 | 4.114 | 4.261 |
| casa și conturi la bănci | 2.429 | 40 mii | 12 mii | 51 mii | 33 mii | 43 mii | 50 mii | 27 mii | 2.580 |
| Cheltuieli în avans | — | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.149 | 1.229 | 1.149 | 1.149 |
| Datorii | 78 mii | 136 mii | 196 mii | 246 mii | 265 mii | 803 mii | 1,2 mil | 1,4 mil | 1,6 mil |
| Capitaluri proprii | -66 mii | -53 mii | -142 mii | -181 mii | -223 mii | -752 mii | -1,1 mil | -1,3 mil | -1,5 mil |
| din care capital subscris vărsat | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 | 200 |
Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.
Clasament și firme similare
Locul 1.444 din 2.450 în județul București și locul 21.467 din 35.552 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri.
Firme similare din județul București
- EDUARD VISION SRL · București Sector 3283 mii lei · 1 ang.
- MARYO SPEDITION INT SRL · București Sector 6282 mii lei · 1 ang.
- PJ FAST TRANS LOGISTIC SRL · București Sector 6282 mii lei · 1 ang.
- AVRAM LOGISTIC S.R.L. · București Sector 2281 mii lei · 1 ang.
- ASHADA TRANSPORT S.R.L. · București Sector 3280 mii lei · 1 ang.
- A&P ALTERNATIV TRANSPORT S.R.L. · București Sector 5280 mii lei · 1 ang.
- ASF HEAVY SPEDITION S.R.L. · București Sector 3280 mii lei · 1 ang.
- CARGO MIX SRL · București Sector 6279 mii lei · 3 ang.
Domenii de activitate (CAEN)
Activitate principală (ANAF): 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri
- 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare
Întrebări frecvente despre BMC FULL TRANS SRL
Care este CUI-ul firmei BMC FULL TRANS SRL?
CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BMC FULL TRANS SRL este 31021470. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2012014841401, iar codul EUID este ROONRC.J2012014841401.
Unde are sediul BMC FULL TRANS SRL?
Sediul social al firmei BMC FULL TRANS SRL este în VALEA ARGEȘULUI, bl. 523, sc. 2, et. 8, ap. 78, București Sectorul 6, București, București Sector 6, municipiul București, potrivit Registrului Comerțului.
Ce activitate are BMC FULL TRANS SRL?
Activitatea principală a firmei BMC FULL TRANS SRL este „Transporturi rutiere de mărfuri”, cod CAEN 4941. În Registrul Comerțului are autorizate în total 3 coduri CAEN, listate pe această pagină.
Când a fost înființată BMC FULL TRANS SRL?
BMC FULL TRANS SRL a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2012, deci are 13 ani de activitate.
Cum pot contacta firma BMC FULL TRANS SRL?
Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0741 *** 907). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.
Ce cifră de afaceri are BMC FULL TRANS SRL?
În 2025, BMC FULL TRANS SRL a raportat o cifră de afaceri de 281 mii lei și o pierdere netă de 192 mii lei, cu 4 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.