Sari la conținut
funcțiunePlătitor TVA2 ani pe piață

BLUE-CACHE WORKS S.R.L.

CUI 44276068J2023003831220

VOINEȘTI, et. mansarda, ap. 14, Municipiul Iași, Iași

În 2025: cifra de afaceri 957 mii lei, profit net 450 mii lei, 3 angajați.

Despre BLUE-CACHE WORKS S.R.L.

BLUE-CACHE WORKS S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 noiembrie 2023 cu numărul J2023003831220 și codul unic de înregistrare (CUI) 44276068, cu sediul în Iași, județul Iași. Activitatea principală este „Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase” (cod CAEN 4724). Firma are 2 ani de la înființare. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 957 mii lei (+64% față de 2024), un profit net de 450 mii lei și 3 angajați (număr mediu). Între 2021 și 2025, cifra de afaceri a crescut (de la 90 mii lei la 957 mii lei). Este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2022.

Date de identificare

CUI
44276068
Nr. Registrul Comerțului
J2023003831220
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
29 noiembrie 2023
EUID
ROONRC.J2023003831220
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Da

din 01.11.2022

TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
957 mii lei

+64% față de 2024

Profit net
450 mii lei
Angajați (medie)
3
Capitaluri proprii
450 mii lei
Datorii
139 mii lei
Active totale
589 mii lei
Marjă netă
47%
Cifră / angajat
319 mii lei
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 24% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Cifra de afaceriProfit / pierdere netălei
0250 mii500 mii750 mii1 mil2021: cifra de afaceri 89.835 lei; profit net 84.002 lei20212022: cifra de afaceri 424.915 lei; profit net 409.151 lei20222023: cifra de afaceri 449.680 lei; profit net 338.504 lei20232024: cifra de afaceri 583.637 lei; profit net 349.196 lei20242025: cifra de afaceri 956.824 lei; profit net 449.911 lei2025
Indicator (lei)20212022202320242025
Cifra de afaceri netă90 mii425 mii450 mii584 mii957 mii
Venituri totale90 mii425 mii450 mii584 mii957 mii
Cheltuieli totale3.1924.904107 mii218 mii479 mii
Profit / pierdere brută87 mii420 mii343 mii366 mii478 mii
Profit / pierdere netă84 mii409 mii339 mii349 mii450 mii
Număr mediu de angajați01113
Active imobilizate00291 mii264 mii208 mii
Active circulante86 mii612 mii281 mii398 mii381 mii
din care stocuri00005.224
creanțe59 mii433 mii179 mii238 mii320 mii
casa și conturi la bănci27 mii179 mii103 mii160 mii56 mii
Datorii1.493202 mii234 mii312 mii139 mii
Capitaluri proprii84 mii409 mii339 mii349 mii450 mii
din care capital subscris vărsat200200200200200

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 15 din 34 în județul Iași și locul 211 din 806 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4724 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase.

Firme similare din județul Iași

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 14.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4724 – Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase

  • 1071 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie
  • 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase
  • 5590 Alte servicii de cazare
  • 5611 Restaurante
  • 5612 Activități ale unităților mobile de alimentație
  • 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator
  • 5829 Activități de editare a altor produse software
  • 6020 Activități de difuzare a programelor de televiziune, activități de distribuție de programe video
  • 6039 Activități de distribuție a altor conținuturi
  • 6210 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
  • 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
  • 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației
  • 6310 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
  • 6391 Activități ale portalurilor web
  • 6392 Alte activități de servicii informaționale n.c. a
  • 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
  • 6812 Dezvoltare (promovare) imobiliară
  • 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
  • 6832 Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
  • 7020 Activități de consultanță în afaceri și management

Întrebări frecvente despre BLUE-CACHE WORKS S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BLUE-CACHE WORKS S.R.L. este 44276068, iar codul de TVA este RO44276068. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2023003831220, iar codul EUID este ROONRC.J2023003831220.

Unde are sediul BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

Sediul social al firmei BLUE-CACHE WORKS S.R.L. este în VOINEȘTI, et. mansarda, ap. 14, Municipiul Iași, Iași, județul Iași, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BLUE-CACHE WORKS S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase”, cod CAEN 4724. În Registrul Comerțului are autorizate în total 20 coduri CAEN, listate pe această pagină.

Când a fost înființată BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

BLUE-CACHE WORKS S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 noiembrie 2023, deci are 2 ani de activitate.

Cum pot contacta firma BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0762 *** 411). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BLUE-CACHE WORKS S.R.L.?

În 2025, BLUE-CACHE WORKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 957 mii lei și un profit net de 450 mii lei, cu 3 angajați, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BLUE-CACHE WORKS S.R.L. plătitoare de TVA?

Da. BLUE-CACHE WORKS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2022. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează