Sari la conținut
funcțiuneNeplătitor TVAînființată anul acesta

BLU TIM S.R.L.

CUI 52911047J2025088112003

MARGINII, bl. CORP C4, et. 3, ap. 17, Municipiul Timișoara, Timiș

În 2025: cifra de afaceri 9.188 lei, profit net 4.630 lei.

Despre BLU TIM S.R.L.

BLU TIM S.R.L. este o societate cu răspundere limitată (SRL) înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 noiembrie 2025 cu numărul J2025088112003 și codul unic de înregistrare (CUI) 52911047, cu sediul în Timișoara, județul Timiș. Activitatea principală este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă” (cod CAEN 4933). Firma este înființată de mai puțin de un an. În 2025, potrivit bilanțului depus la Ministerul Finanțelor, a avut o cifră de afaceri de 9.188 lei, un profit net de 4.630 lei. Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Date de identificare

CUI
52911047
Nr. Registrul Comerțului
J2025088112003
Formă juridică
SRL
Data înregistrării
13 noiembrie 2025
EUID
ROONRC.J2025088112003
Cod poștal
—

Situația fiscală (ANAF)

Plătitor de TVA
Nu
TVA la încasare
Nu
Split TVA
Nu
Contribuabil inactiv
Nu
Registrul e-Factura
Neînscris
Actualizat
26.09.2026

Organ fiscal competent: Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş

Date financiare 2025

Cifra de afaceri
9.188 lei
Profit net
4.630 lei
Angajați (medie)
—
Capitaluri proprii
4.630 lei
Datorii
2.005 lei
Active totale
6.635 lei
Marjă netă
50,4%
Risc scăzut

Indicator de risc de insolvență: Capitaluri proprii pozitive, profit în 2025, datorii de 30% din active. Calcul orientativ din bilanțul 2025, nu o evaluare de credit.

Indicator (lei)2025
Cifra de afaceri netă9.188
Venituri totale9.188
Cheltuieli totale3.698
Profit / pierdere brută5.490
Profit / pierdere netă4.630
Active imobilizate3.950
Active circulante2.685
casa și conturi la bănci2.685
Datorii2.005
Capitaluri proprii4.630

Din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor (data.gov.ro). Sume în lei; „mii”, „mil” (milioane), „mld” (miliarde). Anii lipsă: bilanț nedepus sau fără activitate.

Clasament și firme similare

Locul 608 din 689 în județul Timiș și locul 11.809 din 12.922 în România după cifra de afaceri (2025), între firmele cu activitatea principală 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă.

Firme similare din județul Timiș

Dosare în instanță

Nu am găsit dosare înregistrate din 2021 cu o parte care poartă numele firmei.

Sursa: portal.just.ro (Ministerul Justiției), căutare după nume, actualizată 11.10.2026. Potrivirea se face după denumire, deci pot apărea și firme omonime; verificați dosarul pe portal.

Domenii de activitate (CAEN)

Activitate principală (ANAF): 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Întrebări frecvente despre BLU TIM S.R.L.

Care este CUI-ul firmei BLU TIM S.R.L.?

CUI-ul (codul unic de înregistrare) al firmei BLU TIM S.R.L. este 52911047. Numărul de ordine în Registrul Comerțului este J2025088112003, iar codul EUID este ROONRC.J2025088112003.

Unde are sediul BLU TIM S.R.L.?

Sediul social al firmei BLU TIM S.R.L. este în MARGINII, bl. CORP C4, et. 3, ap. 17, Municipiul Timișoara, Timiș, județul Timiș, potrivit Registrului Comerțului.

Ce activitate are BLU TIM S.R.L.?

Activitatea principală a firmei BLU TIM S.R.L. este „Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă”, cod CAEN 4933.

Când a fost înființată BLU TIM S.R.L.?

BLU TIM S.R.L. a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 13 noiembrie 2025.

Cum pot contacta firma BLU TIM S.R.L.?

Firma are un număr de telefon declarat la ANAF, afișat parțial pe această pagină (0723 *** 944). Numărul complet, împreună cu emailul și site-ul, acolo unde le-am găsit pe site-ul oficial al firmei, se vede după deblocarea contactelor: gratuit pentru 10 firme cu un cont BazaDate.ro sau de la 0,10 lei pe firmă. Poți scrie și la adresa sediului social.

Ce cifră de afaceri are BLU TIM S.R.L.?

În 2025, BLU TIM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 9.188 lei și un profit net de 4.630 lei, potrivit situațiilor financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Istoricul pe până la 10 ani este în tabelul de pe această pagină.

Este BLU TIM S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu. Potrivit ANAF, BLU TIM S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA. Datele au fost verificate la ANAF pe 26 septembrie 2026.

Explorează